Weekendowy rozkład imprezowy. Sprawdź, co się dzieje!

2013-03-08 16:20:49 (ost. akt: 2013-03-08 16:27:13)
Weekendowy rozkład imprezowy. Sprawdź, co się dzieje!

Rozpoczynający się weekend zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie szczególnie dla wielbicieli dobrej muzyki. Sprawdź, gdzie warto się wybrać!

Już w piątek w klubie Nowy Andergrant z najnowszym albumem wystąpi Lao Che. Sobota będzie należała do Gaby Kulki, a w niedzielę królował będzie zespół Hunter z formacją Chemia.

Mamy także ciekawą propozycję dla wielbicieli Marka Siudyma i Andrzeja Grabowskiego. Marka Siudyma będzie można zobaczyć w spektaklu „Trzy razy łóżko” będzie można zobaczyć w Auditorium Maximum w Olsztynie. Andrzej Grabowski z programem "Żywot człowieka zabawnego" wystąpi w Iławie.

Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza na koncert Jacka Wójcickiego. W programie m.in. Karuzela z Madonnami, Niepewność, Graj Cyganie. W sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena wystąpi dobrze znany olsztyniakom Frank Morey & His Band.

A wszystkich mieszkańców Olsztyna, którzy chcą pobić rekord i zatańczyć największy Harlem Shake w kraju zapraszamy w niedzielę do olsztyńskiego amfiteatru! Szczegóły tej i pozostałych imprez znajdziecie poniżej. Polecamy nasz subiektywny przewodnik weekendowy.

PIĄTEKLao Che w klubie Nowy Andergrant
Lao Che, ulubieńcy rockowej publiczności, promują w olsztyńskim Andergrancie swój najnowszy album zatytułowany "Soundtrack". Koncert odbędzie się 8 marca.

>>> "Soundtrack" Lao Che w olsztyńskim AndergrancieNoc Komedii w kinie Helios
W piątek o godz. 23 rozpocznie się kolejny Nocny Maraton Filmowy — Noc Komedii w kinie Helios.

>>> Noc Komedii w kinie HeliosDzień Kobiet w rytmie rock’n’rolla. Na scenie Elvis!
Brandproduction&Elvis Tribute Band zapraszają na widowisko muzyczne z okazji Dnia Kobiet: Elvis Tribute Band. To dwugodzinna, oryginalna retrospekcja koncertu Elvisa Presleya. Widowisko muzyczne w wykonaniu 9-osobowego zespołu muzycznego oraz kwartetu smyczkowego.
>>> Dzień Kobiet w rytmie rock’n’rolla

>>> Więcej imprez z piątku - KLIKNIJ

SOBOTA


Gaba Kulka. Rewelacja alternatywnego popu w Andergrancie!
Nowy AnderGrant w Olsztynie zaprasza na koncert jednej z jaśniejszych gwiazd na polskiej scenie niezależnej - Gaby Kulki. Koncert rozpocznie się o godz. 21 w sobotę 9 marca.

>>> Więcej na temat tego koncertu„Trzy razy łóżko”
Bohaterowie sztuki będą się w łóżku kłócić, godzić, pięknieć i starzeć. A my będziemy na to patrzeć, śmiać się, wzruszać i doskonale się bawić. Spektakl „Trzy razy łóżko” po prostu trzeba zobaczyć! Spektakl z Markiem Siudymem wystawi Scena Impresaryjna 9 marca w Auditorium Maximum.
>>> Więcej na temat spektaklu


Jacek Wójcicki z zespołem w filharmonii
W sobotę, 9 marca, Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza na koncert Jacka Wójcickiego. W programie m.in. Karuzela z Madonnami, Niepewność, Graj Cyganie, Nie Dokazuj Miła, Zimny Drań, Sekretarka, Time To Say Goodbye.

>>> Jacek Wójcicki z zespołem w filharmonii"Żywot człowieka zabawnego", czyli 
program kabaretowy Andrzeja Grabowskiego
Andrzej Grabowski w swym najnowszym programie z ogromnym dystansem i odwagą występuje przed publicznością w całej Polsce. Aktor porusza tematy bliskie każdemu dojrzałemu mężczyźnie. Nie oznacza to jednak, że spektakl ten nie rozbawi młodszej części publiczności.>>> "Żywot człowieka zabawnego"Warsztaty taneczne w CEiIK w Olsztynie
Celem warsztatów jest trening wspomagający osoby uprawiających różne style tańca. W ramach zajęć proponujemy: ćwiczenia rozluźniające, wzmacniające i rozciągające, trening kondycyjny tancerza, analizę ruchu (ciało, przestrzeń, dynamika), autorską technikę tańca współczesnego. Wstęp wolny!
>>> Warsztaty taneczne w CEiIK w Olsztynie


>>> Więcej imprez z soboty - KLIKNIJ

NIEDZIELA


"Królestwo" Huntera w Olsztynie
W niedzielę, 10 marca, Nowy Andergrant w Olsztynie zaprasza na koncert grupy Hunter, promującej swoją najnowszy album "Królestwo". Jako support wystąpi formacja Chemia.

>>> "Królestwo" Huntera w Nowym Andergrancie


Frank Morey&His Band na Olsztyńskich Dobranockach Bluesowych
Podczas najbliższych Olsztyńskich Dobranocek Bluesowych, w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena, wystąpi dobrze znany olsztyniakom Frank Morey & His Band. Na koncert, który rozpocznie się o godz. 18.00, zapraszamy w niedzielę 10 marca. >>> "Frank Morey&His Band na Olsztyńskich Dobranockach BluesowychPoprzednią próbę odtańczenia Harlem Shake przerwali policjanci. Tym razem ma być inaczejOlsztynianie gotowi! Zatańczą największy Harlem Shake w kraju?
"Mamy pięć minut na pokazanie, że Olsztyn też potrafi "odwalić" dobrą akcję" - zachęcają organizatorzy olsztyńskiego Harlem Shake. Ma być to największe wydarzenie tego typu w Polsce!
>>> Olsztynianie gotowi! Zatańczą największy Harlem Shake w kraju?


Więcej imprez znajdziecie na www.orientacja.pl.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB