Posłowie chcą kary za skecz o papieżu. Kabaret wystąpi u nas

2013-03-12 07:10:00 (ost. akt: 2013-03-11 18:11:11)
Posłowie chcą kary za skecz o papieżu. Kabaret wystąpi u nas

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Część posłów chce ukarania TVP2 za emisję skeczu kabaretu Limo. Komicy opowiadali o polskich fanatykach religijnych i papieżu. W sobotę wystąpią w Lidzbarku Warmińskim.

- Papież jest tylko zwykłym facetem. Wiemy, że ma swoje wady, zalety, że ma fajną funkcję...spoko. Ale to jest zwykły człowiek. Na przykład puści bąka... NIE! Papież?! No tak. Normalnie. Zjada, przełyka, trawi. To nie zabierają tego anioły?! - tak zaczyna się monolog Abelarda Gizy z kabaretu Limo.

Giza powiedział też, że papież wychodząc do słynnego okna, ma założoną tylko górną część ubrania. Program wyemitowano w piątek w programie "Tylko dla dorosłych". Jest to nowy cykl kabaretowy.

Skecz nie spodobał się posłom z Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski. Złożyli oni wniosek o ukaranie TVP2 za nadawanie programu. We wniosku napisali m.in.: Program w wykonaniu Ewy Błachnio, Kacpra Rucińskiego i Abelarda Gizy nigdy nie powinien być nadany w żadnej telewizji, zwłaszcza w telewizji publicznej. Przekroczył on nie tylko granicę obrzydliwości, ale naruszył art. 18 ust. 1 i 2 ustawy o radiofonii i telewizji: „nieposzanowania przekonań religijnych odbiorców oraz rozpowszechniania treści wulgarnych i naruszających dobre obyczaje”.

Kabaret Limo w sobotę wystąpi na Warmii i Mazurach. Swoje skecze zaprezentują w Lidzbarku Warmińskim.

Skecz można obejrzeć w serwisie YouTube. Uwaga - film może zostać skasowany.opr. wam

Komentarze (165) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. tomuś -hejooo brawo #1022709 | 83.12.*.* 14 mar 2013 13:09

  "Ta antykatolicka nagonka mozolnie kreowana przez pejsate lewackie bastiony medialne jest już nudna i oklepana. Jakby tak sobie ostro poszydził z ze swoich żydowskich współwyznawców, gejów albo feministek to dopiero byłoby larum i pewnie błyskotliwy koniec kariery ze statusem homofoba i antysemity traktowanym niemal jak zbrodniarza. Tak czy siak pewnie już nigdzie by nie występował co najwyżej pod osiedlowym syfem. Gdyby sobie poszydził z Mahometa to dopiero byłby sławny na cały świat , choć pewnie krótko by się tą sławą nacieszył, ale za to koniec miałby pewnie huczny i z fajerwerkami. A tak poszedł sobie na łatwiznę w dobie owczego antykatolickiego owczego pędu sobie porechotał , żenadą zawiało i tyle. Sam kabaret żadna rewelacja. Humor tępy, prostacki, prymitywny zero polotu ot w sam raz na miarę menela spod budki z piwem, a więc typowej "wysublimowanej" publiki która się pojawia na występach tej ekipy. W szerszym odbiorze żadnego wrażenia nie robią stąd PRYMITYWNYM PRZEKAZEM, BURACTWEM i CHAMSTWEM starają się rozpaczliwie zwrócić na siebie uwagę i zaistnieć w tym medialnym grajdole. Słowem jedna wielka żenada nic więcej." Zobacz więcej na stronach Gazety Olsztyńskiej: http://orientacja.pl/145888,Poslowie-chc a-kary-za-skecz-o-papiezu-Kabaret-wystap i-u-nas.html#ixzz2NW0bdSbw

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Słuszny wniosek o ukaranie TVP2 ! #1022136 | 13 mar 2013 22:58

  We wniosku do KRRiT, posłowie zaznaczyli, że emisja takiego programu złamała zapis ustawy o radiofonii i telewizji, dotyczący obrazy uczuć religijnych i naruszenia dobrych obyczajów. - Program adresowany do osób starszych, dozwolony od lat 16., przedstawiony, jako kabaret i satyra w sposób bezpardonowy ośmieszał i drwił z osób wierzących, osób starszych, osób mających inny światopogląd niż redakcja TVP2 – powiedział poseł PiS Andrzej Jaworski, członek zespołu. Emisja programu przez drugi kanał TVP, złamała także zasady realizacji misji publicznej przez Telewizję Polską. Złożyliśmy skargę do KRRiT, w której wnioskujemy o ukaranie TVP2 za stosowanie takich praktyk – dodał poseł. - Jest to jednocześnie złamanie ustawy o radiofonii i telewizji oraz złamanie zasad, jakimi powinna posługiwać się Telewizja Polska. W związku z tym wystosowaliśmy skargę do KRRiT z wnioskiem o ukaranie programu drugiego Telewizji Polskiej za takie praktyki – powiedział poseł PiS Andrzej Jaworski. Program przekroczył nie tylko granicę obrzydliwości, ale naruszył art. 18 ust. 1 i 2 ustawy o radiofonii i telewizji: „nieposzanowania przekonań religijnych odbiorców oraz rozpowszechniania treści wulgarnych i naruszających dobre obyczaje”, oraz naruszył „zasady realizowania przez Telewizję Polską S.A. misji publicznej” – czytamy we wniosku.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. hejooo napisał: #1022134 | 13 mar 2013 22:56

  "Ta antykatolicka nagonka mozolnie kreowana przez pejsate lewackie bastiony medialne jest już nudna i oklepana. Jakby tak sobie ostro poszydził z ze swoich żydowskich współwyznawców, gejów albo feministek to dopiero byłoby larum i pewnie błyskotliwy koniec kariery ze statusem homofoba i antysemity traktowanym niemal jak zbrodniarza. Tak czy siak pewnie już nigdzie by nie występował co najwyżej pod osiedlowym syfem. Gdyby sobie poszydził z Mahometa to dopiero byłby sławny na cały świat , choć pewnie krótko by się tą sławą nacieszył, ale za to koniec miałby pewnie huczny i z fajerwerkami. A tak poszedł sobie na łatwiznę w dobie owczego antykatolickiego owczego pędu sobie porechotał , żenadą zawiało i tyle. Sam kabaret żadna rewelacja. Humor tępy, prostacki, prymitywny zero polotu ot w sam raz na miarę menela spod budki z piwem, a więc typowej "wysublimowanej" publiki która się pojawia na występach tej ekipy. W szerszym odbiorze żadnego wrażenia nie robią stąd PRYMITYWNYM PRZEKAZEM, BURACTWEM i CHAMSTWEM starają się rozpaczliwie zwrócić na siebie uwagę i zaistnieć w tym medialnym grajdole. Słowem jedna wielka żenada nic więcej."

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Nowa Liga Bezbożników #1022133 | 13 mar 2013 22:55

  Osobiści wrogowie Pana Boga i Kościoła ruszyli do boju. Trwa festiwal osłabiania autorytetu jedynej instytucji, która zatrzymać może postępujący nihilizm, a także niszczenia duchownych, którzy są w stanie mocno pomieszać szyki apostołom lewackiej złej nowiny. Słabuje coś chyba sprzedaż „Newsweeka” i nie najlepiej mają się wyniki sondażowe Ruchu Palikota (w tej sprawie mamy akurat pewność), bo medialno-polityczne środowisko ruszyło znowu do boju z Kościołem i kapłanami (mimo wyraźnego odcięcia się Lisa od Palikota trudno nie dostrzec, że panowie prezentują te same wartości i taką samą wizję świata). Metoda jak zwykle ta sama: sugestie seksualne (niczym niepotwierdzone), wulgarny antyklerykalizm i wspomagany już przez szersze środowiska atak na księży, którzy mają odwagę powiedzieć kilka słów prawdy o rzeczywistości, która nas otacza. Słowem, sprawdzony komunistyczno-nazistowski standard, do którego wciąż odwołują się nasi „nowi” lewicowcy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Prezerwatywy i sushi #1022132 | 13 mar 2013 22:53

  Co boli kobiety? Problemem jest brak dostępności środków antykoncepcyjnych i totalitaryzm Kościoła. I chyba to byłoby na tyle. A nie, jeszcze problemem jest brak odpowiednich przywilejów dla gejów i lesbijek, a najważniejszą kwestią – związki partnerskie. Tyle właściwie wynika z Manify. Dodatkowo trochę obraźliwych wobec tradycji i patriotyzmu haseł. Dużo można by mówić o patologiczności tego typu feminizmu. O de facto totalitarnym kłamstwie, sugerującym, że biologiczność ma warunkować konkretne poglądy polityczne. Ale krótki przegląd postulatów oraz widok brylującego Kalisza, który akurat wysiadł ze swojego jaguara, pozwala dostrzec jeszcze jeden element retoryki dzisiejszego feminizmu. Jest to perspektywa nie polskiej kobiety, ale lewicowego członka klasy średniej z wielkiego miasta, który właśnie znalazł pracę w dużej firmie. Dla takich ludzi zapewne, w przerwach między pałaszowaniem kolejnego sushi, najważniejszym problemem jest walka o związki partnerskie, dowcipy o Kościele oraz dostępność prezerwatyw. I ja nawet rozumiem, że ta grupa kobiet/gejów/korpoludków ma swoje poglądy i chce je manifestować. Ale po co na ulicy? Niech rozwiesi swoje transparenty po knajpach podających sushi.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 6. Wynocha z miasta gnojki ! #1022127 | 13 mar 2013 22:52

  Do Palikota na występy !

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 7. DAJCIE JUŻ SE SPOKÓJ #1021246 | 2.124.*.* 13 mar 2013 11:42

  wszyscy jesteśmy ludźmi nie ważne czy jesteś ateistą, katolikiem, prawosławnym, islamistą itd. żyjemy w wolnym kraju. Zawsze będzie ktoś komu coś nie pasuje dlaczego zajmujecie się pierdołami? Wystarczy że się włączy tv lub radio ze spotkaniem kilku posłów i tam można usłyszeć RASOWE CHAMSTWO I KABARET. POLSKA TO JEDEN WIELKI KABARET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 8. ŻENADA! #1021025 | 13 mar 2013 08:44

  I takie CHAMSTWO będzie występować w naszym mieście???

  Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 9. Mieszkaniec LW #1020967 | 13 mar 2013 07:39

  Won z takim "kabaretem" z Lidzbarka!

  Ocena komentarza: warty uwagi (13) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 10. O tym w LDK-u nie będzie #1020964 | 80.54.*.* 13 mar 2013 07:37

  Pilnuj wspólnoty - Co jest dla nas w Polsce najważniejsze? Wspólnota. Poczucie więzi z innymi ludźmi, empatia – budowane na przykazaniach moralnych, tak religijnych, jak i świeckich – nie kłam, nie kradnij, nie patrz obojętnie na cudze cierpienie. Widzimy, jak nam tę wspólnotę niszczą na każdym kroku. W sprawach małych i dużych. Związki partnerskie są passé. Teraz poseł Rozenek żąda legalizacji sutenerstwa, co w efekcie będzie oznaczało nakaz pracy dla bezrobotnych w burdelach. Nauczycielka podstępnie zwabia dzieci, żeby policja mogła je odebrać rodzinie. Poziom etyczny członków komisji Millera: za MAK-iem ukryli w grafice ostatni alarm TAWS 38, wskazujący prawdziwe miejsce katastrofy. Prokuratorzy polscy przekazali Rosjanom dane osobowe rodzin ofiar smoleńskich. Straszne baby, „które mają swoją macicę”, niosły na Manifie plakaty z symbolem Polski Walczącej. W obie dolne części kotwicy wrysowano kropki, kotwica wygląda jak para gołych cycków. Te działania to dno moralne. Dlatego plan dla Polski to pilnowanie wspólnoty, która widzi te zagrożenia i nie chce tak żyć.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 11. Do Abelarda. #1020901 | 89.228.*.* 13 mar 2013 02:15

  Jakichuj dałci take imie. Jak wymyslicie jakiś ''dobry'' skecz o allahu ,albo cadyku to wam odpuszczę może?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 12. KTO zaprosił ich do Lidzbarka do LDK-u? #1020887 | 66.35.*.* 13 mar 2013 00:28

  Proszę o imię i nazwisko...

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Wniosek o ukaranie TVP2 #1020885 | 80.54.*.* 13 mar 2013 00:25

   We wniosku do KRRiT, posłowie zaznaczyli, że emisja takiego programu złamała zapis ustawy o radiofonii i telewizji, dotyczący obrazy uczuć religijnych i naruszenia dobrych obyczajów. - Program adresowany do osób starszych, dozwolony od lat 16., przedstawiony, jako kabaret i satyra w sposób bezpardonowy ośmieszał i drwił z osób wierzących, osób starszych, osób mających inny światopogląd niż redakcja TVP2 – powiedział poseł PiS Andrzej Jaworski, członek zespołu. Emisja programu przez drugi kanał TVP, złamała także zasady realizacji misji publicznej przez Telewizję Polską. Złożyliśmy skargę do KRRiT, w której wnioskujemy o ukaranie TVP2 za stosowanie takich praktyk – dodał poseł. - Jest to jednocześnie złamanie ustawy o radiofonii i telewizji oraz złamanie zasad, jakimi powinna posługiwać się Telewizja Polska. W związku z tym wystosowaliśmy skargę do KRRiT z wnioskiem o ukaranie programu drugiego Telewizji Polskiej za takie praktyki – powiedział poseł PiS Andrzej Jaworski. Program przekroczył nie tylko granicę obrzydliwości, ale naruszył art. 18 ust. 1 i 2 ustawy o radiofonii i telewizji: „nieposzanowania przekonań religijnych odbiorców oraz rozpowszechniania treści wulgarnych i naruszających dobre obyczaje”, oraz naruszył „zasady realizowania przez Telewizję Polską S.A. misji publicznej” – czytamy we wniosku.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Szanowni Państwo #1020796 | 173.193.*.* 12 mar 2013 22:36

   Już za miesiąc obchody trzeciej rocznicy katastrofy Smoleńskiej. Ten dzień powinien być najbardziej masowym protestem w najnowszej historii Polski. Mamy szansę nie tylko nagłośnić sprawę smoleńskiego zamachu ale także zażądać ukarania za to odpowiedzialnych. Musimy głośno domagać się ustąpienia rządu Donalda Tuska i przyspieszonych wyborów. Jest to niezbędne również po to, by walczyć o zagrożoną w Polsce wolność słowa działaniami władzy wobec „Gazety Polskiej”, ”Telewizji Trwam” czy innych prawicowych mediów. Apeluję o pełna mobilizację. Proszę o tworzenie lokalnych porozumień w tej sprawie z kołami PiS, „Solidarności”, „Solidarnych 2010”, rodzinami Radia Maryja i innymi organizacjami społecznymi popierającymi nasze postulaty. Zwróćmy się z ogłoszeniami do lokalnych mediów, zaprzyjaźnionych duchownych, wysyłajmy je droga mailową i esemesową. 10 kwietnia wszyscy musimy być w Warszawie. Decyzję o pozostaniu w Stolicy na następnych kilka dni podejmiemy w drugiej połowie marca. Zależy to przede wszystkim od ilości zgłoszeń i sytuacji politycznej. Proszę o informowanie o ewentualnych uczestnikach miasteczka namiotowego do Biura Klubów „Gazety Polskiej?” O wszystkich inicjatywach będziemy pisać codziennie w naszych mediach. Proszę o szczegółowe informowanie o nich dziennikarzy „Gazety Polskiej” tak aby Państwa przykład działał także mobilizująco na innych. Potraktujmy tę sprawę jako szczególnie istotną, być może najistotniejszą w ostatnich latach.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   1. wzitd #1020786 | 81.163.*.* 12 mar 2013 22:31

    czy nie ma ambitniejszych programów i wykonawców. Do chamiania jest mnóstwo -tv, ulica itp. Czas iść do przodu a nie cofać się w rozwoju.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. NOP #1020783 | 173.193.*.* 12 mar 2013 22:28

    Przyłącz się do nas! - http://www.nop.org.pl/

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

   3. vote #1020597 | 88.156.*.* 12 mar 2013 20:21

    A ja chce kar dla p-osłów,za nie spełnianie obietnic wyborczych i za wszechobecną głupotę!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   4. szklany człowiek #1020471 | 89.228.*.* 12 mar 2013 18:56

    Taaa od razu obraził... W takim razie spalcie ich na stosie darmozjady z Wiejskiej

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   5. PETER #1020341 | 81.190.*.* 12 mar 2013 17:27

    Apel do rządzących...i opozycji. Weźcie wy się za prawdziwą robotę a nie szukacie sztucznych problemów. Ja jestem uczciwym obywatelem płacącym podatki i wymagam abyście wreszcie wzięli się za naprawianie tego syfu. Zajmujecie się duperelami...związkami kochających inaczej, doszukiwaniem się kto kogo obraził i pierdzeniem o konklawe. Polska wymaga naprawy a wy robicie wszystko, żeby tylko odwrócić od tego uwagę

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   6. johndoe #1020157 | 88.156.*.* 12 mar 2013 15:21

    Ten cały zespół powinien być zdelegalizowany gdyż ja, jako ateista mam prawo do tego aby nie wierzyć, a oni działają wbrew mojemu wyznaniu.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    1. Lidzbarczanin #1020000 | 83.238.*.* 12 mar 2013 13:13

     takie tematy zastępcze dobrze rozładowują napięcie i niezadowolenie w narodzie. Prawdziwy problem Lidzbarka leży gdzie indziej, np http://www.naszlidzbark.pl/2013/03/11/zi mne-termy-robia-furore/

     Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

     1. ONR #1019967 | 206.190.*.* 12 mar 2013 12:40

      Wstąp do nas: http://www.onr.h2.pl/index.php

      Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     2. Mieszkanka #1019959 | 173.213.*.* 12 mar 2013 12:34

      Takie samo zdanie jak o kabarecie mam o gazecie, która o nim pisze. Niech występują w hotelu "Krasicki", tam jest ich miejsce - "między swymi", a nie w LDK-u!

      Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     3. Polka #1019950 | 80.54.*.* 12 mar 2013 12:29

      TVP1 pokaże film Anity Gargas „Anatomia upadku” – poniedziałek 8 kwietnia, godz. 21:30

      Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     4. zenek #1019888 | 88.156.*.* 12 mar 2013 11:38

      brawo pogaństwo!!!Niech ich ukarzą będzie więcej śmiechu na scenie!!!!

      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     5. do Ja #1019880 | 81.190.*.* 12 mar 2013 11:31

      Najpierw chyba twój Paligłupowy idol i jego palikociarnia czyli Sejmowa emanacja chamstwa, buractwa i prostactwa :)

      Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

     6. Ja #1019868 | 89.228.*.* 12 mar 2013 11:25

      Niech się posłowie PiS-u ukażą za chamskie zachowania w Sejmie.

      Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

      1. koi #1019837 | 31.174.*.* 12 mar 2013 10:53

       nie trzeba być lewakiem aby móc się śmiać z papieża. Skecz co prawda nie był śmieszny ale mamy w Polsce wolność słowa, jeżeli komuś się nie podoba to może przełączyć kanał i obejrzeć trudne sprawy, ja tv nie oglądam w ogóle. Kościół jako instytucja upada. W komentarzach czytam o upadku moralności itd ściśle wiązanej z religią, otóż osoby nie wierzące cechują się często wyższą moralnością, a stwierdzenie że jak ktoś nie wierzy to jego wielki upadek jest zabawne.

       ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (6)

       1. :) #1019834 | 81.190.*.* 12 mar 2013 10:50

        Już po twarzy typa widać jego pochodzenie to chyba tłumaczy tą jego antykatolicką wściekłą fobię :)

        Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

        1. hehe #1019830 | 81.190.*.* 12 mar 2013 10:47

         Jasne wszak lewackie pejsate gejowskie gremia to niemal okazy dystansu do otaczającego świata, pełni zrozumienia rechoczą do czasu gdy ktoś ośmieli się zarechotać z nich samych. Wtedy istne "święte oburzenie" jak na zawołanie we wszelkich medialnych bastionach rozwodzące się nad niebywałą homofobią i antysemityzmem które się w tych żartach przebijają. Słowem klasyka tej lewackiej pejsatej hipokryzji i obłudy w najczystszej postaci :)

         Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        2. PiS sris... #1019822 | 79.188.*.* 12 mar 2013 10:40

         Pisiory powszechnie znane z braku dystansu do otaczającego świata! Uśmiechnijcie się!

         ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

         1. c #1019820 | 79.187.*.* 12 mar 2013 10:37

          ludzie! więcej luzu! kabaret to jest KABARET !

          ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

          1. :) #1019813 | 81.190.*.* 12 mar 2013 10:33

           Jak taki luzak z dystansem do siebie i piewca wolności słowa nie sobie zarechocze ze swoich żydowskich pejsatych współwyznawców bujających się jak pingwiny przed kawałkiem muru ?? Coś nie ma odwagi piewca wolności zaryzykować swojej kariery i narazić się pejsatym szarym eminencjom w tym kraju :) Więc gdzie niby ta wolność słowa ??

           Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

          2. do Paweł #1019810 | 81.190.*.* 12 mar 2013 10:30

           No cóż dla niektórych szczytem rozrywki by było jakby taki wyszedł na środek i postawił klocka. I też zgodnym chórem za lewacką medialną propagandą zachwycaliby się nad klasą z jaką to uczynił czy też aromatem jaki roztoczył. No ale to świadczy tylko o bezmózgach którzy się takowymi pokazami zachwycają i tyle.

           Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

          3. Paweł #1019799 | 46.204.*.* 12 mar 2013 10:20

           Nie jest najgorszy wazne ze smieszy w koncu oto chodzi

           Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

           1. Prezerwatywy i sushi #1019798 | 80.54.*.* 12 mar 2013 10:19

            Co boli kobiety? Problemem jest brak dostępności środków antykoncepcyjnych i totalitaryzm Kościoła. I chyba to byłoby na tyle. A nie, jeszcze problemem jest brak odpowiednich przywilejów dla gejów i lesbijek, a najważniejszą kwestią – związki partnerskie. Tyle właściwie wynika z Manify. Dodatkowo trochę obraźliwych wobec tradycji i patriotyzmu haseł. Dużo można by mówić o patologiczności tego typu feminizmu. O de facto totalitarnym kłamstwie, sugerującym, że biologiczność ma warunkować konkretne poglądy polityczne. Ale krótki przegląd postulatów oraz widok brylującego Kalisza, który akurat wysiadł ze swojego jaguara, pozwala dostrzec jeszcze jeden element retoryki dzisiejszego feminizmu. Jest to perspektywa nie polskiej kobiety, ale lewicowego członka klasy średniej z wielkiego miasta, który właśnie znalazł pracę w dużej firmie. Dla takich ludzi zapewne, w przerwach między pałaszowaniem kolejnego sushi, najważniejszym problemem jest walka o związki partnerskie, dowcipy o Kościele oraz dostępność prezerwatyw. I ja nawet rozumiem, że ta grupa kobiet/gejów/korpoludków ma swoje poglądy i chce je manifestować. Ale po co na ulicy? Niech rozwiesi swoje transparenty po knajpach podających sushi.

            Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

           2. WARMIAK 54 #1019797 | 31.174.*.* 12 mar 2013 10:18

            Jak G.O podaje że poslowie to trzeba zaznaczyć że OSŁOWIE PIS.

            ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

            1. CEZAR #1019792 | 89.228.*.* 12 mar 2013 10:15

             Puknijcie się wszyscy w czoło. Jak się Wam nie podoba to nie idźcie. Mamy wolność słowa i każdy będzie robił i mówił co chce. I wybaczcie, ale "Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałaniu Ateizacji Polski"? A co to jest? Przecież Polska nie jest państwem wyznaniowym. Czekam na "Parlamentarny Zespół ds. Wyrzucania Obywateli o Sprzecznych z Władzą Poglądach Politycznych oraz Przeciwnych Kościołowi, Lubiących Kościół, a przede wszystkim Obywateli Obojętnych".

             ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

             1. hejooo #1019783 | 81.190.*.* 12 mar 2013 10:11

              Ta antykatolicka nagonka mozolnie kreowana przez pejsate lewackie bastiony medialne jest już nudna i oklepana. Jakby tak sobie ostro poszydził z ze swoich żydowskich współwyznawców, gejów albo feministek to dopiero byłoby larum i pewnie błyskotliwy koniec kariery ze statusem homofoba i antysemity traktowanym niemal jak zbrodniarza. Tak czy siak pewnie już nigdzie by nie występował co najwyżej pod osiedlowym syfem. Gdyby sobie poszydził z Mahometa to dopiero byłby sławny na cały świat , choć pewnie krótko by się tą sławą nacieszył, ale za to koniec miałby pewnie huczny i z fajerwerkami. A tak poszedł sobie na łatwiznę w dobie owczego antykatolickiego owczego pędu sobie porechotał , żenadą zawiało i tyle. Sam kabaret żadna rewelacja. Humor tępy, prostacki, prymitywny zero polotu ot w sam raz na miarę menela spod budki z piwem, a więc typowej "wysublimowanej" publiki która się pojawia na występach tej ekipy. W szerszym odbiorze żadnego wrażenia nie robią stąd PRYMITYWNYM PRZEKAZEM, BURACTWEM i CHAMSTWEM starają się rozpaczliwie zwrócić na siebie uwagę i zaistnieć w tym medialnym grajdole. Słowem jedna wielka żenada nic więcej.

              Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz

             2. Paweł #1019782 | 46.204.*.* 12 mar 2013 10:10

              wolnosc słowa jak ktos nie lubi niech nie oglada

              Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

              1. Janina Dziąsło #1019768 | 83.16.*.* 12 mar 2013 10:04

               Hej, kabarecie Limo. Jak jesteście takie chojraki, to zróbcie skecz o Mahomecie, sami zamkniecie się w więzieniu w obawie przed linczem.

               Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

               1. Nowa Liga Bezbożników #1019754 | 80.54.*.* 12 mar 2013 09:55

                Osobiści wrogowie Pana Boga i Kościoła ruszyli do boju. Trwa festiwal osłabiania autorytetu jedynej instytucji, która zatrzymać może postępujący nihilizm, a także niszczenia duchownych, którzy są w stanie mocno pomieszać szyki apostołom lewackiej złej nowiny. Słabuje coś chyba sprzedaż „Newsweeka” i nie najlepiej mają się wyniki sondażowe Ruchu Palikota (w tej sprawie mamy akurat pewność), bo medialno-polityczne środowisko ruszyło znowu do boju z Kościołem i kapłanami (mimo wyraźnego odcięcia się Lisa od Palikota trudno nie dostrzec, że panowie prezentują te same wartości i taką samą wizję świata). Metoda jak zwykle ta sama: sugestie seksualne (niczym niepotwierdzone), wulgarny antyklerykalizm i wspomagany już przez szersze środowiska atak na księży, którzy mają odwagę powiedzieć kilka słów prawdy o rzeczywistości, która nas otacza. Słowem, sprawdzony komunistyczno-nazistowski standard, do którego wciąż odwołują się nasi „nowi” lewicowcy.

                ! - + odpowiedz na ten komentarz

               2. student #1019743 | 173.193.*.* 12 mar 2013 09:41

                każdy porządny człowiek na pewno nie pójdzie na to łajno, które będą serwować te czubki

                Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

                1. Pit #1019734 | 83.16.*.* 12 mar 2013 09:31

                 Kabaret wystąpi jednocześnie w dwóch miejscach: na Warmi i Mazurach. Takie bzdury i to w Gazecie Olsztyńskiej. Przypominam, że Lidzbark Warmiński jak sama nazwa wskazuje leży na Warmii. Piszcie rzetelnie. Wszędzie, każdy olewa swoją pracę. Czy kiedyś będzie dobrze?

                 Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

                 1. Miejscowy satyryk - cz. I #1019721 | 66.35.*.* 12 mar 2013 09:22

                  Widzę, że "PALIKOTOWCY", "NIESIOŁOWSCY" i inni POganie czy LEMINGI Tuska POpierają tych kabaretowych "wojewódzkich" (bo tylko "młody" i "wykształcony" i z "dużego miasta" LEMING tak postępuje), co wcale mnie nie dziwi, albowiem zdziczenie obyczajów, upadek zasad, zanik etyki, degeneracja moralności, dobrych obyczajów i po prostu zwykłej osobistej kultury w czasach obecnych rządów POlszewików i bolszewików sięgnęły DNA. To co dzisiaj się pisze i mówi w mediach skanalizowanych przez TVN-y, Polsaty, "Gazetki Wyborcze" Michnika i inne - przepraszam za wyrażenie - GWna, to wszystko ma wpływ również na tzw. "ARTYSTÓW", w tym "kabaretowych". PRYMITYWIZM SZALETOWY zastąpił myślenie i wystarczy na scenie cytować PIERDOŁY, kląć, rzygać (mówiąc kolokwialnie) tekstami na innych, czy kopnąć kogoś w dupę, by PUBLIKA rechotała ze śmiechu i z uciechy biła brawo, i jeszcze płaciła za to!. Dzisiaj lansuje się w mediach mętnego nurtu : MANIFY, ANTIFY, LESBY i PEDAŁÓW jako NORMĘ "na życie" zalecaną przez Unię Europejską - a wprowadzaną ochoczo przez rząd MATOŁA DONALDA i jego ministrów-kabareciarzy, jako drogowskaz "POSTĘPU" i przykład "CYWILIZACYJNEGO ROZKWITU ZACHODNIEJ KULTURY" będącego ikoną do naśladowania dla fanów III RP Tuska i Komorowskiego. To, że LEMINGI mają na tym punkcie kompleksy i jak najszybciej pragną jak PAPUGI czy MAŁPY naśladować i w ten sposób "doganiać" swoich "oświeconych" braci - dajmy na to z Holandii - wprowadzaniem np. ABORCJI jako odpowiedź na swoją osobistą głupotę i szlajanie się po kątach czy krzakach. Co dalej? Dalej będzie się lansowało EUTANAZJĘ, EUGENIKĘ - i już się to robi, ponieważ ludzie starzy i chorzy umierają, bo nie ma dla nich dostępu do szpitali, lekarstw i leczenia. Ba, dla nich nawet nie ma miejsca w "POstępowym społeczeństwie" budowanym w Polsce przez PełO. Nie ma miejsca dla ludzi chorych na raka, bo ważniejsze są "oszczędności" szubrawca ministra Rostowskiego. Każe się za to ludziom pracować do śmierci, czyli do 67 roku życia, a według danych rocznika statystycznego pozostanie mężczyznom średnio cztery lata życia i do piachu.... To może i dobrze - myśli rząd fachowców - bo i tak nie ma przecież kasy na emerytury.

                  Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                  1. Miejscowy satyryk - cz. II #1019720 | 66.35.*.* 12 mar 2013 09:22

                   Ale młodym i bezrobotnym ludziom po szkołach bez perspektyw trzeba za to coś dać w zamian, zamiast chleba - a to obiecanki-cacanki, a to EURO, a to zająć ich występami Dody na Sylwestra, a to tematem legalizacji marihuany, bo na haju to już w ogóle zapomną w jakim złodziejskim kraju rządzonym przez ZŁODZIEI żyją.... O innych lansowanych duperelach już nie wspomnę. Najważniejsze, że trzeba czymś ich zająć, wiec niech zakładają np. kabarety. Praca lekka, łatwa i przyjemna, a chętnych "wieśniaków" z "lidzbarków" nie brakuje.... Przychodźta więc ludziska oglądać te cuda w LDK-u, a może któryś z "wybitnych artystów" zdejmie nawet przed wami spodnie (w końcu płacicie za bilety, no nie?) lub pokaże to i owo (w kontekscie "co by zrobił takim i gdzie ma tych i tamtych fanatyków, z ciemnogrodu, którzy nijak nie myślą poprawnie politycznie i nie głosują na PO")... lub nawet na was nasika ze sceny.... Tak na otrzeźwienie... I będzie śmiechu co niemiara! HA HA HA HA HA! :D

                   Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                  2. ???????? #1019718 | 31.63.*.* 12 mar 2013 09:21

                   Obejrzałem i powiem tak! Kabaret Neonówka poszedł wyżej i naprawdę skecz "Niebo" był majstersztykiem ! Niestety kabaret Limo to przy tym dno i bąbelki! Po prostu ZERO!!!

                   Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                  3. yrek #1019714 | 46.186.*.* 12 mar 2013 09:18

                   ten zespół kabaretowy to nie kabaret, to gówno!! Podobnie jak wiele innych współczesnych kabaretów. Kiedyś to były kabarety.... inteligentnie i z dobrą puentą. Przypomnijcie sobie choćby "TEY" Teraz żarty kabaretowe mają taki poziom jak kiedyś słychać było pod budką z piwem

                   Ocena komentarza: warty uwagi (13) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                  4. lob #1019688 | 88.71.*.* 12 mar 2013 08:46

                   Kazdy ,kto czytal Biblie wie ze papiestwo jestniebiblijne.Po co ten wrzask?

                   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

                   1. kolec #1019682 | 83.9.*.* 12 mar 2013 08:40

                    ciekawy jestem jak się skończy ten występ - kawały o sraniu w domu KULTURY. Teraz już tak zostanie na zawsze?

                    Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                   2. as #1019677 | 213.76.*.* 12 mar 2013 08:38

                    To nie ma wolności słowa?

                    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                    1. Misiek #1019675 | 213.184.*.* 12 mar 2013 08:34

                     Kabaret Limo jak większość kabaretów w Polsce jest na poziomie wiejskiego pierdusa z Konopielki niby śmieszy ale to jest jak puszczenie bąka w towarzystwie......

                     Ocena komentarza: warty uwagi (16) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                    2. realista #1019672 | 88.156.*.* 12 mar 2013 08:29

                     Papieża aktualnie nie ma, więc jest krótki moment na taki skecz nie dokuczająć nikomu konkretnemu. Poza tym jak neonówka jechała podobnie o kościele to wszyscy się śmiali i nikt nie narzekał... wg mnie każdy żart jest dobry ale nie wszystkim musi pasować. A do LW wpadne na Nich z chęcią...

                     Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                     1. Yoga #1019669 | 83.11.*.* 12 mar 2013 08:27

                      A co na to REKTOR? Znowu odwoła występ :)

                      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                     2. ytrewq #1019665 | 83.3.*.* 12 mar 2013 08:25

                      A czy jest Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Klerykalizacji Polski ? Przecież "pałę" można przeginać też w drugą stronę ... Nieśmiało też dodam że w skeczu jest zwrot "za....ć Tuska" więc chyba powinni się cieszyć bo to raczej posłowie PISu sie oburzyli ...

                      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                     3. Dlatego nie płace abonamentu, że TV #1019652 | 88.156.*.* 12 mar 2013 08:14

                      pokazuje takie chamstwi i prostactwo, gołe dupy, pedałów. po prostu Chłam i tyle

                      Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

                      1. To nie sa Polacy. #1019649 | 88.156.*.* 12 mar 2013 08:12

                       Zróbcie kabaret o ich wierze a zobaczycie co sie bedzie działo.

                       Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                       1. gość #1019644 | 178.36.*.* 12 mar 2013 08:06

                        Dlaczego wyśmiewają. Wystarczy popatrzeć na facjatę Abelarda, żeby wiedzieć jakiej nacji jest przedstawicielem.

                        Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

                        1. kotek mamrotek #1019637 | 88.156.*.* 12 mar 2013 08:02

                         "...Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski...." - co to za wynalazek . Nawet nie wiedziałem , że coś takiego funkcjonuje w polskim parlamencie . Chyba czas na mnie i na innych normalnych. Złóżmy w trybie pilnym żądanie rozwiązania tego katolickiego tworu za nasze pieniądze .

                         Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                         1. EWA #1019634 | 83.9.*.* 12 mar 2013 07:59

                          W dawnych czasach mogłam pójść lub w radio posłuchać ciekawych kabareciarzy. Z pomysłem, z ikrą, z puentą. Teraz próbowałam odsłuchać "to coś" i się nie dało...... Żałosne, głupie, płaskie , a co gorsze - reprezentatywne dla obecnych tzw. "kabaretów". To się nazywa prawdziwy upadek kabaretów, tym bardziej, że uwagę publiki przyciągają coraz częściej występy polityków. Porównajcie nośność wypowiedzi marnego kabareciarza o bąku papieża, z wypowiedzią niejakiego Niesiołowskiego o szczawiu. Przecież politycy zabrali robotę kabareciarzom !!!

                          Ocena komentarza: warty uwagi (15) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                          1. megi #1019633 | 46.186.*.* 12 mar 2013 07:58

                           Faktem jest,że skecz jest żenująco prymitywny,ale mnie tam nie obraża.Może dlatego,że jeszcze nie jestem niedołężną staruszką ani szczególnie wrażliwym na szyderstwa katolikiem. Wiem tylko,ze na występy tego kabaretu już nie pójdę nigdy i nie mam zamiaru nigdy go oglądać.Po prostu leję na nich.

                           Ocena komentarza: warty uwagi (16) ! - + odpowiedz na ten komentarz

                          2. czekam na was #1019632 | 83.12.*.* 12 mar 2013 07:58

                           A czy potrafią z Mahometa się pośmiać albo z żydowskich kacyków , buddy? Nie, a dlaczego? Boją się po prostu , że wtedy już długo nie pociągną. A katolicy przebaczą przecież. Ech , szkoda gadać.

                           Ocena komentarza: warty uwagi (15) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

                           1. katolik #1019625 | 83.238.*.* 12 mar 2013 07:49

                            Jestem wierzącym i praktykującym katolikiem ale w żadem sposób ten skecz nie uderza w moje uczucia religijne. Kto nie chce nie ogląda - proste. Polska to nie tylko katolicy. Chcąc żeby inni szanowali moją wiare ja szanuje przekonania innych ludzi. Politycy niech zajma się burdelem w swoich szeregach i biedą w naszym kraju a nie cenzurą kabaretów. Amen.

                            Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

                            1. warmiak #1019622 | 83.9.*.* 12 mar 2013 07:47

                             z chrześcjan łatwo się śmiać, nie oddadzą, ale niech spróbuje cwaniaczek o islamie z podobnym kawałkiem wyjechać........nie odważy się nawet o tym pomyśleć

                             Ocena komentarza: warty uwagi (14) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

                             1. Lxx #1019616 | 178.36.*.* 12 mar 2013 07:34

                              "Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski" co to za twór, ile trzeba się nawąchać i czego, aby do tego należeć. Czy istnienie tego "czegoś" jest zgodne z konstytucją?

                              Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

                              1. kau #1019604 | 81.210.*.* 12 mar 2013 07:15

                               Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Ale jak odwołać jak spora część biletów juz sprzedana lub rozdana znajomym :) Mam nadzieję ze nie bedą sie nabijać z kleru w Lidzbarku Warmińskim