Nie przegap imprezy. Złap bilet na spektakl lub koncert!

2013-03-13 07:13:00 (ost. akt: 2013-03-12 11:08:01)
Nie przegap imprezy. Złap bilet na spektakl lub koncert!

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak/Archiwum

Masz ochotę na wyjątkowy wieczór? Mamy dla Ciebie propozycję: wystarczy jeden sms, a możesz zdobyć bilet na spektakl "Rewizor" lub koncert zespołu Shannon, Leny Romul czy składu 52 Dębiec. Powodzenia!

Dziś mamy dla Was kolejną porcję biletów. Do zdobycia podwójne zaproszenie na jedno z najwybitniejszych dzieł Gogola - Rewizor. Jak co tydzień mamy także wejściówki na najbliższe koncerty w Olsztynie.

Wystarczy jeden sms i odrobina szczęścia, a możecie zdobyć bilet na te wydarzenia. Powodzenia!

Aby zdobyć bilet, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończ wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... SMS należy wysłać na numer 7248 w treści wpisując kod przypisany imprezie (przykład go.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Koszt sms-a to 2,46 z VAT.

Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie. Na smsy czekamy dziś do godz. 20.

W Olsztynie pojawi się rewizor
„Rewizor”, obok „Martwych dusz” i „Ożenku” należy do najwybitniejszych dzieł Gogola – tego demaskatora tak natury ludzkiej, jak i całych społeczeństw, budowanych na zasadach konformizmu, hipokryzji i strachu. >>> Więcej na temat spektaklu

Mamy podwójne zaproszenie!
Wyślij sms o treści go.imp1.x, gdzie x to uzasadnienie, na numer 7248
.

Dzień Św. Patryka z zespołem Shannon
Zbliża się Dzień Św. Patryka. Z tej okazji, w piątek 15 marca w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena, odbędzie się koncert olsztyńskiego zespołu Shannon. Usłyszymy tradycyjne melodie irlandzkie, szkockie, a także elementy bluegrassu, country, muzyki bałkańskiej i bliskowschodniej.
>>> Więcej o tym koncercie

Mamy 2 bilety!
Wyślij sms o treści go.imp2.x, gdzie x to uzasadnienie, na numer 7248.Lena Romul industrialnie i instynktownie
Finalistka "Mam Talent" przyjeżdża do Olsztyna po raz pierwszy, promować swój debiutancki album, "Industrialnie / Instynktownie", który ukazał się na rynku 22 stycznia tego roku. Koncert odbędzie się 14 marca w Nowym Andergrancie.
>>> Więcej o tym koncercie

Mamy 2 bilety!
Wyślij sms o treści go.imp3.x, gdzie x to uzasadnienie, na numer 7248.


52 Dębiec w Olsztynie. Zagrają w Andergrancie
Nowy AnderGrant zaprasza 15 marca 2013 roku na koncert legendy gatunku, jednej z najbardziej znanych neo-hip-hopowych formacji w Polsce - Pięć Dwa!
>>> 52 Dębiec w Olsztynie

Mamy 2 bilety!
Wyślij sms o treści go.imp4.x, gdzie x to uzasadnienie, na numer 7248.


Skubas w Olsztynie. Brudne riffy i lekko folkowy charakter
Nowy AnderGrant zaprasza 17 marca 2013 roku na koncert promujący pierwszą płytę Skubasa "Wilczełyko". Skubas to wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu. Do tej pory znany głównie z kooperacji ze Smolikiem tym razem zaskakuje w zupełnie nowej odsłonie.
>>> Więcej o koncercie

Mamy 2 bilety!
Wyślij sms o treści go.imp5.x, gdzie x to uzasadnienie, na numer 7248.


Niepowtarzalna dawka rocka i bluesa
Zapraszamy na jedyny i niepowtarzalny koncert dwóch zaprzyjaźnionych zespołów Blues Station i The Wheeler`s Band w Grawitacji. Początek koncertu godz. 20.30
>>> Niepowtarzalna dawka rocka i bluesa

Mamy 2 bilety!
Wyślij sms o treści go.imp6.x, gdzie x to uzasadnienie, na numer 7248.
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Niewygodne.info.pl #1021116 | 83.11.*.* 13 mar 2013 09:57

    Szef spółki PL 2012 Marcin Herra otrzymał dokładnie 1.330.436,00 zł, a wiceprezes Andrzej Bogucki 1.307.713,00 zł premii (nie mylić z wynagrodzeniem zasadniczym!). Co więcej - wyżej wymienieni nie muszą się martwić o swoją przyszłość. Właśnie podpisano z nimi nowe kontrakty na zarządzanie Stadionem Narodowym. Obydwaj będą zarabiać po 29 tysięcy zł brutto miesięcznie + opcjonalne premie. Przypomnijmy - spółka PL 2012 zajmowała się jedynie koordynacją przygotowań do turnieju. Na podstawie informacji uzyskanych z miast-gospodarzy tworzyła harmonogramy postępów prac, nie mając przy tym absolutnie żadnego wpływu na przebieg inwestycji. Zdaniem Andrzeja Sadowskiego, ekonomisty z Centrum im. Adama Smitha, wysokość premii bulwersuje w kontekście tego, czym zajmowała się spółka. – "Tworzeniem sprawozdawczości dla ministra sportu i premiera z postępu przygotowań powinien zajmować się urzędnik w departamencie, a nie menedżer" – uważa Andrzej Sadowski. Przy okazji wspomnieć należy także o sowitych premiach z publicznych pieniędzy jakie otrzymali szefowie Narodowego Centrum Sportu (NCS) – Robert Wojtaś i Janusz Kubicki. W sumie dostali 900 tys. zł. Dodatkowo w sądzie o swoje 0,5 mln zł (plus odsetki) nadal walczy były prezes NCS - Rafał Kapler. Już o tym pisałem, ale nie zaszkodzi powtórzyć: wiele wskazuje na to, że w coraz to bardziej kastowo-kolesiowskim państwie rządzonym przez Platformę Obywatelską, ustawieni z władzą ludzie będą dostawali z publicznych pieniędzy milionowe premie tylko za sam fakt "koordynowania" nadejścia nowego roku, albo za to, że przyczynią się do powstania notatki opisującej pogodowe znamiona nadchodzącej wiosny. Pomysłowość w tej kwestii jest nieograniczona. By żyło się lepiej. Wszystkim!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz