Olsztyn.Aktywnie! Za nami wyjątkowy weekend

2013-04-14 19:46:40 (ost. akt: 2013-04-16 10:21:16)
Olsztyn.Aktywnie! Za nami wyjątkowy weekend

Autor zdjęcia: Wojciech Benedyktowicz

Za nami kolejny, wyjątkowo aktywny weekend. Tym razem w ramach akcji Olsztyn. Aktywnie! spotkali się miłośnicy pływania, miłośnicy jazdy na dwóch kółkach, wspinaczki i kilku innych dyscyplin.

Świetną zabawę i aktywny wypoczynek można było połączyć w sobotę na olsztyńskiej starówce. Body Perfect rozstawiło przy Scenie Staromiejskiej ok. 40 stacjonarnych rowerów i przez trzy godziny pokazywało jak właściwie uprawiać spinning.

– Spinning to szybka, intensywna jazda na rowerze stacjonarnym w rytm muzyki – tłumaczy Elżbieta Zienius, instruktorka ćwiczeń siłowych Body Perfect. – Dzięki właściwie uprawianemu spinningowi spalamy zbędne kalorie, poprawiamy krążenie, hartujemy organizm i oczywiście poprawiamy kondycję.


W niedzielę z pewnością nie żałowali ci, którzy postanowili trochę krócej sobie pospać i uczestniczyć w zajęciach na ściance wspinaczkowej w Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych. Frekwencja też była imponująca.

Ścianka wspinaczkowa to nowość w projekcie „Olsztyn. Aktywnie!”, ale — co widać po liczbie osób, które przybyły o godz. 9 do „elektronika” — cieszy się bardzo dużą popularnością.
Pod olsztyńskim ratuszem zebrała się liczna grupa zwolenników jazdy na dwóch kółkach. Na swoją pierwszą w tym sezonie wyprawę wyruszyli miłośnicy rodzinnych rajdów rowerowych.


http://m.wm.pl/2013/03/z0/olimp-142522.jpg

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. j #1055298 | 89.228.*.* 14 kwi 2013 21:44

    zapomnieliście o maratonie zumby...

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz