Łydka Grubasa i ZPP w pochodzie pierwszomajowym

2013-04-25 15:28:09 (ost. akt: 2013-04-25 11:36:17)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 1 maja 2013
Łydka Grubasa i ZPP w pochodzie pierwszomajowym

Kwiat proletaryatu zapraszamy na pochód pierwszomajowy, który odbędzie się na placu defilad, zwanym dla niepoznaki Nowym Andergrantem.

W pochodzie przewodniczyć będą:

- ZIELONE PŁUCA POLSKI
- ŁYDKA GRUBASA

Łydka Grubasa o sobie: "Nasz zespół to grupka ludzi parających się amatorskim muzykowaniem, których jednoczy wybitne zamiłowanie do robienia sobie tzw. „jaj”. Tworzymy kawałki mniej lub bardziej ambitne, ale zawsze wesołe i mające wprawić nogę w samoczynne potupywanie.

Jako, że jesteśmy fanami wszelakich gatunków muzycznych, czerpiemy pełną garścią z dźwięków wszelakich, dorzucając do tego to, co w nas siedzi, czyli rockową duszę, porąbane wymysły muzyczne i abstrakcyjny humor.

Bardzo dalekie jest nam dążenie do „bycia artystą”, ponieważ jesteśmy na to za ciency. Bardzo blisko nam za to do grania kawałka mocnego rocka w humorystycznym wydaniu. Kapela tnie z małymi zmianami w składzie od roku 2002."

Wszyscy fani rockowej muzyki w szczerym, nie goniącym na siłę za zachodnimi trendami, wydaniu, powinni zostać usatysfakcjonowani. Wstęp to jedynie 10 PLN, doskonała zabawa w pozytywnym klimacie gwarantowana.

Start - 1 maja, godz. 20:00
Bilety: 10.00 zł
Klub Nowy Andergrant ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn
Bilety do nabycia: Nowy Andergrant, Pub Sarmata ul. Skłodowskiej 28, Sklep Muzyczny RockFan - DH Inka, SkateShop Remedium - ul. Kołłątaja 2. Istnieje możliwość zakupu biletu online, więcej na www.andergrant.com, zakładka bilety na koncertyKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB