Rajd, festyn i pokazy sprzętu, czyli Dzień Dziecka z policją

2013-05-29 12:11:00 (ost. akt: 2013-06-01 16:04:07)
InneW plenerze Olsztyn, Wojska Polskiego, strzelnica policyjna 2 czerwca 2013
Rajd, festyn i pokazy sprzętu, czyli Dzień Dziecka z policją

Spędź aktywnie dzień ze swoim dzieckiem! Weź rower, przyjedź w niedzielę pod ratusz i rusz w podróż przez miejskie lasy do policyjnej strzelnicy, gdzie czekać na Ciebie będą liczne atrakcje. Pokaz sprzętu różnych formacji, konkursy z nagrodami, dmuchana zjeżdżalnia, czy wizyta sierż. Bobra to tylko niektóre z nich.

Policjanci garnizonu warmińsko-mazurskiego zapraszają na „Rowerowy Dzień Dziecka z policją”. Festyn odbędzie się w niedzielę na policyjnej strzelnicy, a zainauguruje go rajd rowerowy, który o godz. 10 wyruszy spod ratusza. Trasa będzie wiodła przez Las Miejski. Po przejechaniu ok. 10 km łatwej trasy rowerzyści dojadą do mety, na której czekać będą na nich liczne atrakcje. Odbędzie się m.in. pokaz sprzętu policyjnego, służby więziennej, straży pożarnej i straży miejskiej, a także pokazy ratownictwa.

W programie jest również strzelanie sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie zabraknie konkursów i gier dla najmłodszych. Na nich czekać będzie także dmuchana zjeżdżalnia, a czas wszystkim uczestnikom umili występ zespołu muzycznego „Dziecięce Niebo”.

Swoją wizytę na festynie zapowiada maskotka policji - sierż. Bóbr, a także wiewiórka straży miejskiej, które będą towarzyszyły maluchom podczas zmagań w poszczególnych konkurencjach. Organizatorzy wiedzą, że aktywność i wysiłek fizyczny wzmaga apetyt, dlatego do dyspozycji będzie punkt gastronomiczny.

Na zakończenie festynu zostanie wylosowana nagroda za uczestnictwo. By wziąć udział w losowaniu należy zaopatrzyć się w kartę uczestnika, zbierać podpisy potwierdzające udział w konkursach, a na koniec wrzucić ją do urny.

mat. organizatorów

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB