IV Święto ul. Dąbrowszczaków. Sprawdź program!

2013-06-04 18:11:08 (ost. akt: 2013-06-12 12:39:20)
W plenerzeInne Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 16 czerwca 2013
IV Święto ul. Dąbrowszczaków. Sprawdź program!

Wielkimi krokami zbliża się IV Święto Ulicy Dąbrowszczaków! 16 czerwca jedna z najpiękniejszych ulic Olsztyna po raz kolejny rozbłyśnie, gwarantując wspaniałą zabawę wszystkim mieszkańcom miasta. Coś dla siebie znajdą dzieci i dorośli.

Podczas organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury IV Święta Ulicy Dąbrowszczaków czas umilą konkursy, zawody, spektakle, pokazy i koncerty na dwóch scenach.

Wśród atrakcji zaplanowano m.in. jarmark, mistrzostwa gry w kapsle i wielkie bańki Teatru Form Niezależnych, zabawy, gry i warsztaty plastyczne dla dzieci. Na głównej scenie przy Kamienicy Naujacka MOK wystąpią: chóry i zespoły wokalne, zespoły j-rock, Hitano, Sara Szymczak i M.A.B.S., a także Despelote i DJ Tomasitto, którzy koncertem i potańcówką „w rytmie latino” dadzą przedsmak lipcowego występu Gwiazdy Lata – kubańskiej legendy, Orquesta Buena Vista Social Club.
MOK Olsztyn

PROGRAM
Scena główna przy Liceum Ogólnokształcącym nr 1
12.00 – Otwarcie
12.05 – Remmic Show i przyjaciele – animacje taneczne dla dzieci w wykonaniu
Macieja Remiszewskiego
12.45 – Zespół Wokalny „Moderato” – koncert pt. „Dzień dobry piosenko”
13.25 – Arisa Uema – japońskie pieśni z regionu Ishigaki
13.45 – Konkurs
14.00 – Supaisu Koonaa (OvO) – koncert polsko-japońskiej formacji j-rockowej z Olsztyna
14.30 – Akademicka Orkiestra Dęta
15.10 – Szara Szymczak i zespół M.A.B.S. – koncert olsztyńskiej grupy wykonującej standardy muzyki jazzowej, soulowej i bluesowej
15.50 – Konkurs
16.00 – Pokaz Tańca – animacje na dużej scenie: Ritmo Afrocubano (tajniki rytmu)
/ salsa, bachata, merengue, kuduro – tańce dla solistów i par – Studio Animacji Ruchowej „Rytm”
16.30 – Zespół Despelote – koncert energetycznej muzyki latynoskiej i pokazy taneczne (Poznań)
17.15 – Hitano – koncert muzyki romskiej
18.00 – Zespół Despelote – koncert energetycznej muzyki latynoskiej, animacje,
pokazy taneczne i opowieści (Poznań)
19.00 – „W rytmie Latino” – DJ Tomasitto – potańcówka z animacjami tanecznymi

Mała scena
12.00 – Otwarcie – prezentacje tańców i pieśni kurpiowskich w wykonaniu Związku Kurpiów na Warmii i Mazurach
12.30 – „Peter Pan” – przedstawienie anglojęzycznego English Perfect Teatre Club
13.15 – „Metamorfozy” – pokaz mody będący elementem projektu Fundacji „Kobiety dla kobiet”
13.30 – Remmic Show i przyjaciele – animacje taneczne dla dzieci w wykonaniu
Macieja Remiszewskiego
14.25 – Zespół Wokalno-Instrumentalny Koła Muzyki ATW i JATW
15.00 – Zespół Pieśni i Tańca „Folkownia” – pokaz tańców polskich i ukraińskich
15.30 – „Camushibai” Anaïs Fourrier – polsko-francuski spektakl oparty na twórczości Alberta Camus
16.30 – Zespół Pieśni i Tańca „Folkownia” – pokaz tańców polskich i ukraińskich
17.00 – I Olsztyńskie Mistrzostwa w Kettlebell
19.00 – Zakończenie

Kamienica Naujacka MOK
Sala Kameralna
13.30 – „Wiosna w czerwcu” – spektakl komediowo-muzyczny Grupy Twórczej
Akademii Trzeciego Wieku
16.00 – „Korona Północna” – spektakl Teatru Harmonia

Atrakcje:

- Jarmark
- Malowanie ulicy
- Rodzinny turniej gry w kapsle
- Dmuchane zjeżdżalnie
- Spektakl „O królewnie”, akcja teatralna „Tramwaj” i wielkie bański mydlane Teatru Form Niezależnych
- Samochody rajdowe Klubu Rajdowego Olsztyn
- Namiot z sziszą i elementami wyposażenia nurków Centrum Niezwykłych Nurkowań
„Krokodyle”
- Stanowisko sportów ekstremalnych Pain Force
- Ekobus, wypożyczalnia rowerów i aktywna strefa z instruktorem Body Perfect
- Maty do tańca DDR
- Namiot karaoke UltraStar
- Patefon, płyty i poczęstunek Rady Osiedla Śródmieście
- Gra miejska nt. kultury latynoskiej Centrum Hiszpańskiego „Entre Culturas”
- Strefa gier planszowych, RPG i GO!
- Symultana szachowa i pokazy gry „na ślepo” sekcji szachowej Akademickiego
Związku Sportowego UWM
- Budowanie robotów z klocków „Lego” z TwójRobot.pl
- Stanowisko Eranova – animacje dla dzieci
- Punkt edukacyjny „Od przedszkolaka do studenciaka” Uniwersytetu Nowoczesnego
Obywatela
- Spacery śródmiejskie Obywatelskiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
- Pełne atrakcji, gier i konkursów stoisko Miejskiej Biblioteki Publicznej
- Żywe lekcje historii, rekonstrukcje sprzętów i kram z pamiątkami ERMLAND HIRD
„Wikingowie”
- Pokazy, gry i zabawy bractwa rycerskiego Roty Zaciężnej Strażnicy Sensburg
- Warsztaty i prezentacja haftu wstążeczkowego Koła Haftu Wstążeczkowego
- przymierzalnia strojów kurpiowskich z pamiątkową fotografią Związku Kurpiów
na Warmii i Mazurach
- Konkursy i warsztaty pieczenia pizzy dla najmłodszych Pizzerii Da Grasso
- Zajęcia dla dzieci Akademii Nauki
- Seria warsztatów dla dzieci Playschool
- Warsztaty plastyczne Unipral i zawody w puszczaniu łódeczek
- Symulatory i edukacja Warmińsko-Mazurskiej Jednostki Wojewódzkiej Towarzystwa
Pomocy Głuchoniewidomym
- Stanowisko odnawialnych źródeł energii O2i.pl
- Projekt „Metamorfoza” dla kobiet Fundacji „Kobiety dla Kobiet” – pokazy makijażu i zabiegów, pomiary i porady
- Stanowisko okulistyczne Salonu Optycznego Premium
- Pokazy makijażu i zabiegów Salonu Urody „Sanso”
- Porady i pomiary tłuszczu Poradni Dietetycznej
- Bezpłatnie badania Centrum Prawidłowego Odżywiania i Likwidacji Nadwagi

MOK Olsztyn


A tak było rok temu...

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. pantyhose #1115096 | 95.160.*.* 16 cze 2013 14:09

    fajne

    ! - + odpowiedz na ten komentarz