Święto ulicy Dąbrowszczaków czy Moto-Piknik. Sprawdź kalendarz!

2013-06-16 09:18:52 (ost. akt: 2013-06-16 09:50:19)
Święto ulicy Dąbrowszczaków czy Moto-Piknik. Sprawdź kalendarz!

Święto ulicy Dąbrowszczaków, Moto-Piknik czy mistrzostwa Kettleball. W niedzielę w Olsztynie i regionie dzieje się sporo. Sprawdźcie sami, gdzie warto dziś się wybrać.

16 czerwca jedna z najpiękniejszych ulic Olsztyna po raz kolejny rozbłyśnie, gwarantując wspaniałą zabawę wszystkim mieszkańcom miasta. Coś dla siebie znajdą dzieci i dorośli. Podczas organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury IV Święta Ulicy Dąbrowszczaków czas umilą konkursy, zawody, spektakle, pokazy i koncerty na dwóch scenach.


Wielkie atrakcje ze świata motorsportu czekają na pasjonatów wszystkiego, co jeździ szybko i głośno. W niedzielę na olsztyńskich Dajtkach odbędzie się 19. Moto-Piknik. Tradycyjnie impreza rozpocznie się wyścigami na 1/4 mili na pasie startowym lotniska. W niedzielę na Dajtkach zobaczymy m.in. utytułowany Speed Bike Team. Warto dodać, że jeden ich motocykl ma moc... 483 KM i wspomniany dystans zalicza w niespełna dziewięć sekund. To najszybsze motocykle w Polsce.


TO NIE WSZYSTKO!

W niedzielę dzieje się znacznie więcej. Chcesz wiedzieć, gdzie warto być? Sprawdź nasz kalendarz na niedzielę!

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. OKS #1114994 | 79.185.*.* 16 cze 2013 10:36

    wczoraj spacerowałem po tej ulicy i faktycznie przygladając jej sie lepiej ma cos w sobie jest naprawde piękna,starówke sie chowa;d

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)