Stanisław Soyka "W hołdzie Mistrzowi"

2013-07-31 09:16:19 (ost. akt: 2013-08-01 14:17:31)
Muzyka Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena 1 sierpnia 2013
Stanisław Soyka W hołdzie Mistrzowi

Autor zdjęcia: Łukasz Pączkowski

Od pięciu lat oddajemy w Olsztynie hołd pamięci wielkiego artysty, Czesława Niemena. Tym razem największe przeboje Mistrza, w tym "Sen o Warszawie" czy "Dziwny jest ten świat", usłyszymy w interpretacjach Stanisława Soyki. Na magiczny koncert z okazji Dnia Niemena zapraszamy w czwartek 1 sierpnia o godz. 20.00 do Amfiteatru im. Czesława Niemena.

1 sierpnia, w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego, odbędzie się wyjątkowy, czarujący koncert z okazji Dnia Niemena. Największe przeboje Mistrza, w tym "Sen o Warszawie", "Jednego serca" czy "Dziwny jest ten świat" w interpretacjach Soyki to gratka nie tylko dla miłośników twórczości obu panów. Nastrój podczas występu ukoi każde wrażliwe serce.

W 2011 roku Soyka wydał album poświęcony twórczości Czesława Miłosza. W kwietniu poprzedniego roku ukazała się kolejna płyta pt. "Stanisław Soyka w hołdzie Mistrzowi", którą wypełniły utwory Czesława Niemena. Na przygotowywanym od 12 lat krążku znalazło się dziesięć najbardziej znanych piosenek z repertuaru legendy polskiej muzyki. Artystę cechował nie tylko świetny głos czy sceniczny wizerunek. - Album ten powstał także po to, by wykazać, że Czesław Niemen był wybitnym kompozytorem - dodaje Soyka. Jak brzmi najnowszy album cenionego jazzmana na żywo, będzie można się przekonać już w sierpniu. Dzień Niemena to najlepsza ku temu okazja!


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB