Naturalnie zadbaj o zdrowie. Targi Medycyny w Olsztynie

2013-09-03 09:09:27 (ost. akt: 2013-09-03 09:13:50)
Inne Olsztyn 7 września 2013 - 8 września 2013
Targi medycyny naturalnej oraz giełda minerałów w Uranii

Targi medycyny naturalnej oraz giełda minerałów w Uranii

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Od 7 do 8 września w od godz. 10 do 18 w hali sportowej OSiR przy ul. Głowackiego 27 odbędą się Targi Medycyny Naturalnej oraz Giełda Minerałów i Wyrobów Jubilerskich.

W weekend będzie można skorzystać z porad irydologów, radiestetów, kręgarzy, astrologów, bioenergoterapeutów. Chętni będą mieli okazję nabyć zioła, leki wzmacniające organizm oraz kosmetyki ziołowe, m.in. z wiesiołka, lnu, zielonej glinki i egipskie pudry w kamieniu. Na stoiskach będzie można też kupić akcesoria radiestezyjne, książki z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej, parapsychologii, urządzenia do masażu, olejki, kadzidełka, płyty z muzyką relaksacyjną. Będzie też bogaty wybór biżuterii.

Na zainteresowanych czekać będą również przedstawiciele medycyny chińskiej, mongolskiej oraz tybetańskiej, którzy posługują się naturalnymi metodami leczenia, wykorzystując wiedzę z zakresu akupunktury, mikroakupunktury, homeopatii, ziołolecznictwa i relaksacji. Odważni będą mogli sprawdzić swoją życiową aurę.
Kajot

Mamy zaproszenia!
Mamy dla was 20 zaproszeń. Aby zdobyć jedno, wystarczy napisać maila na adres poczta@naszolsztyniak.pl, w temacie wpisując słowo targi. W treści wpiszcie swoje imię i nazwisko. Jedno zaproszenie jest ważne dla czterech osób.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB