Happysad, Tides from Nebula i...Złap bilet na koncerty!

2013-10-09 10:02:32 (ost. akt: 2013-10-09 10:42:55)
Happysad, Tides from Nebula i...Złap bilet na koncerty!

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Dziś do zdobycia bilety na koncerty w klubie Nowy Andergrant w Olsztynie. Wystarczy jeden sms i odrobina szczęścia! Do dzieła!

Aby zdobyć bilet, należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego to Ty powinieneś zdobyć bilet. SMS należy wysłać pod numer 7248 w treści wpisując kod przypisany imprezie (przykład ol.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie. Na smsy czekamy dziś (środa) do godz. 20.

zespół Happysadhappysad na scenie!
Zespół happysad niezmiennie gromadzi niezwykle liczną publikę na koncertach! Tak pewnie będzie i tym razem! Zespół wystąpi na scenie klubu olsztyńskiego klubu Nowy AnderGrant 11 października 2013. >>> Więcej o koncercie

Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia
Wyślij sms o treści ol.imp1.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Fall Celebration 2013 w Nowym AnderGrancie
Tides from Nebula, Blindead i Moose The Tramp wystąpią 12 października w Nowym AnderGrancie podczas "Fall Celebration 2013". Start godz. 19. >>> Więcej o koncertach

Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia
Wyślij sms o treści ol.imp2.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Uwaga! Wielkość liter wpisywanych w treści SMS-a nie ma znaczenia. Pojemność SMS-a wynosi max. 160 znaków bez polskich czcionek. Hasło o większej pojemności spowoduje zwielokrotnienie naliczonej opłaty za sms-a . >>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB