Bracia Figo Fagot, Coma i Acid Drinkers. Mamy dla was bilety!

2013-10-17 11:41:28 (ost. akt: 2013-10-18 08:19:00)
Bracia Figo Fagot, Coma i Acid Drinkers. Mamy dla was bilety!

Przed nami trzy dni ostrego grania w klubie Nowy Andergrant! Już w piętek zobaczymy tam duet Bracia Figo Fagot. Dzień później do Olsztyna zawita Coma. A niedzielny wieczór należał będzie do Acid Drinkers!

Mamy dla Was bilety na wszystkie te koncerty. Aby zdobyć jeden z nich, należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego to Ty powinieneś otrzymać bilet. SMS należy wysłać pod numer 7248 w treści wpisując kod przypisany imprezie (przykład ol.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie. Na smsy czekamy dziś (czwartek) do godz. 20.

Bracia Figo Fagot wystąpią w Olsztynie
W piątek (18 października) w klubie Nowy Andergrant wystąpi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny duet w Polsce - Bracia Figo Fagot. Będzie to koncert promujący nową płytę zespołu Bracia Figo Fagot.
>>> Więcej o koncercie

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety
Wyślij sms o treści ol.imp1.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.Coma w Nowym Andergrancie!
Na koncert Comy Andergrant zaprasza w sobotę, 19 października. >>> Więcej o koncercie

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety
Wyślij sms o treści ol.imp2.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.


"Black is my colour". Acid Drinkers w klubie AnderGrant! "Black is my colour" to hasło przewodnie tegorocznej trasy koncertowej zespołu. W Olsztynie Acid Drinkers po raz kolejny zawita do klubu przy ul. Kołobrzeskiej 32 w niedzielę, 20 października.
>>> Więcej o koncercie

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety
Wyślij sms o treści ol.imp3.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.


Dołącz do nas na Facebooku! Zapraszamy na nasze konto www.facebook.com


Uwaga! Wielkość liter wpisywanych w treści SMS-a nie ma znaczenia. Pojemność SMS-a wynosi max. 160 znaków bez polskich czcionek. Hasło o większej pojemności spowoduje zwielokrotnienie naliczonej opłaty za sms-a . >>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB