"Revolution" w Nowym AnderGrancie

2013-10-22 13:38:40 (ost. akt: 2013-10-25 13:07:07)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 27 października 2013
Revolution w Nowym AnderGrancie

Nowy AnderGrant w Olsztynie zaprasza na koncert promujący najnowszą płytę Maleo Reggae Rockers - "Revolution".

Najnowszy album Maleo Reggae Rockers jest wydarzeniem wyjątkowym na rodzimym rynku muzycznym. Zespół nagrał materiał, na który składają się autorskie wersje piosenek największych polskich muzycznych mistrzów – Niemena, Grechuty, Nalepy, Krajewskiego i innych.

Supportować Maleo Reggae Rockers tego wieczoru będzie olsztyński zespół Ejtobangla.

Ich muzyka to zwariowane połączenie energetycznego funkrocka z reggae oraz domieszką hip hopu. Słysząc o takim miksie gatunków można pomyśleć, że to nie może się udać, jednak olsztyńska ekipa przy każdej okazji udowadnia, że to błąd. Ciekawe aranżacje, niebanalne teksty oraz trójka wokalistów: Agnieszka Skrycka, Łukasz Weranis oraz Łukasz Berndt zawsze są gwarancją dobrej imprezy. Zespół powstał w 2013 roku i od tej pory regularnie koncertuje na Warmii. Mieli okazję zagrać na Dobremiastock Festival, Error Festival, itd. na jednej scenie z takimi artystami jak Tabu, Bethel, Transexdisco, Ras Luta, Chilli Crew, Cuba de Zoo, Jafia Namuel czy Tallib & D'Roots Brothers.

Maleo Reggae Rockers
Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn
Niedziela, 27.10.2013. godz: 19:00
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż)/30 zł (w dniu koncertu)

Przedsprzedaż biletów: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA), SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2)oraz www.andergrant.com/biletyKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB