Skubas zaczaruje Olsztyn

2013-11-18 10:05:19 (ost. akt: 2013-11-18 10:08:40)
Muzyka Clava Manum, Olsztyn Żołnierska 14B, 29.11 29 listopada 2013
Skubas zaczaruje Olsztyn

Już 29. listopada, w olsztyńskim klubie Clava Manum, wystąpi niepowtarzalny artysta. Radzimy szybko zaopatrzyć się w bilet, bo niedługo może ich zabraknąć !

Skubas to wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu. W 2012 wydał debiutancką płytę "Wilczełyko", promowaną singlem "Linoskoczek". Była nominowana m.in do Fryderyków w kategorii Debiut Roku.

Tuż po wydaniu płyty zagrał ponad 30 koncertów, supportował zespół HEY i RAZ, DWA, TRZY, został zaproszony do nagrania koncertu telewizyjnego w ramach programu TVP2 "Made in Polska" i sesji w ramach projektu Leszka Biolika "Otwarta Scena" 

"Dobra polska płyta nie przejdzie niezauważona" Bartek Chaciński, POLIFONIA

Skubas z zespołem na żywo to wulkan emocji - prawdziwe, mocne przeżycie. Muzyka Skubasa to gitarowe brzmienia o szczególnym klimacie, folkowym i mocno grunge’owym charakterze. W swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z niezwykłym, głębokim wokalem, tworząc melodyjne piosenki, z prawdziwymi tekstami, które chwytają za serce.

W produkcji, Skubas postawił przede wszystkim na atmosferę i przestrzeń. "Wilczełyko" wypełnia lukę na polskiej scenie muzycznej i jest swoistym powrotem do prostoty i autentyczności. Wśród gości na płycie są: EMADE, Wojtek Sobura, Julia Iwańska i Kev Fox. Za mix i mastering odpowiada Andrzej Smolik.

"Na pewno jedno z odkryć roku. Brakowało u nas takiej płyty" Piotr Metz, WPROST

Bilety ulgowy 20/25zł
normalny 25/30zł

Bilety można nabyć:
Kawiarnia Tu i Tam -Stare Miasto
Klub Strefa – Kortowo
Clava Manum - Żołnirska 14B

Informacje i rezerwacje clavamanum@wp.pl, 502656902

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB