Roswell zapomni się w Amnezji

2013-11-20 14:22:46 (ost. akt: 2013-11-20 14:24:35)
Muzyka Olsztyn, Klub Amnezja, ul. Żołnierska 16C 23 listopada 2013
Roswell zapomni się w Amnezji

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Przebojowy zespół z Olsztyna w niezwykle klimatycznym klubie muzycznym. Ten wieczór z pewnością zapisze się w historii Amnezji. Słynące z muzyki na żywo miejsce, tętni życiem w weekendy, dostarczając olsztynianom rozrywkę z najwyższej półki. Musicie się o tym przekonać!

Roswell – olsztyńska grupa rockowa, założona pod koniec 2011 roku przez wokalistę i gitarzystę, Michała Bagińskiego, gitarzystę Macieja Orłowskiego, basistę Pawła Piórkowskiego i perkusistę Pawła Pająka.

Muzycy tworzący Roswell znani są ze współpracy z zespołami: Big Day, Shannon, Yugopolis oraz z solowego projektu Marka Piekarczyka. Debiutancka płyta, „Tudu Dudu Dada”, spotkała się z uznaniem wśród dziennikarzy muzycznych. Płytę promuje singiel pt. „Księżycowy”. Prezentowany materiał, z pogranicza tzw. gitarowego grania, klasyfikuje się w doskonałych tradycjach muzyki rockowej. Melodyjne, przebojowe refreny, dobre gitarowe sola - to propozycja dla szerszego grona słuchaczy – nie tylko rockowego grania. Zespół reprezentuje woj. warmińsko-mazurskie w ogólnopolskim konkursie "Przebojem na antenę".

Olsztyn, 23.11, Klub Amnezja, Żołnierska 16C
START: 21:00, Wstęp wolny!Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB