Koncert Ani Rusowicz w AnderGrancie odwołany!

2013-12-03 11:50:24 (ost. akt: 2013-12-04 11:22:47)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 8 grudnia 2013
Koncert Ani Rusowicz w AnderGrancie odwołany!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Uwaga! Jak informują organizatorzy, koncert Ani Rusowicz, który miał odbyć się 8 grudnia w klubie Andergrant w Olsztynie, został odwołany.

Ania Rusowicz jest obecnie jedyną polską wokalistką, śpiewającą prawdziwy big-bit. W 2011 roku pojawiła się na festiwalu w Opolu z recitalem poświęconym pamięci swojej zmarłej przed 20 lat mamy, Ady Rusowicz. Pierwsza solowa płyta „Mój Big-Bit”, składała się z dwunastu piosenek. Sześć z nich pochodzi z repertuaru Ady Rusowicz wykonywanych z zespołem Niebiesko-Czarni, pozostałe sześć utworów to autorskie dzieło Ani.W ten sposób udowodniła, że posiada najbardziej bigbitowe korzenie w kraju. Doskonale czuje ten styl, komponuje, pisze teksty piosenek, które zapadają w pamięć po pierwszym odsłuchaniu.

Po dwóch latach od debiutanckiej płyty „Mój Big Bit”, obsypanej aż czterema Fryderykami, Ania Rusowicz powraca z nowym albumem zatytułowanym „Genesis”.

Bilety: przedsprzedaż biletów - 25 PLN, w dniu koncertu - 30 PLN. Do nabycia: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28) Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA), SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2) oraz http://www.andergrant.com/bilety
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB