Bas Tajpan i Bob One wystąpią w Olsztynie

2014-01-03 13:42:12 (ost. akt: 2014-01-03 14:02:44)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 18 stycznia 2014
Bas Tajpan i Bob One wystąpią w Olsztynie

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Razem są niezwykle zgranym duetem, ale również każdy z nich z osobna udowadnia swoją klasę gdy atakuje reggae, dancehall i hip-hopem. Bas Tajpan i Bob One zagrają 18 stycznia w klubie Nowy Andergrant.

Bas Tajpan z Dąbrowy Górniczej to wokalista i autor tekstów, którego kariera rozpoczęła się w drugiej połowie lat 90-tych. Jako artysta solowy zaistniał na początku nowego wieku na albumach producenckich IGS-a oraz w solowym projekcie Gutka Mustafarai. Współracował m.in. z takimi wykonawcami jak Junior Stress, Firma, Miuosh, Peja, Tabu Duby, Skorup, Fu czy Hemp Gru.

W 2007 roku wraz z Miuoshem założył projekt Fandango Gang. Efektem był wspólny album o tym samym tytule. Wydał dwa solowe albumy. Debiut “Korzenie i kultura” (2010) promowany był singlami “Korzenie i kultura” oraz “Potęga majestatu”. Wydany w 2012 roku przez Hemp Records “Made in Tajpan” przyniósł clipy “Podróż oraz “Dla moich ludzi”.

Bob One to raper z Katowic. Debiutował w roku 2001 z kolektywem Rainbow Hi-Fi, gdzie po raz pierwszy spróbował swoich sił na mikrofonie. Następnie dołączył do częstochowskiego sound systemu Rub Pulse. W 2008 wydał pierwszy solowy album “Jeden”. Nagrywał wspólne utwory z takimi wykonawcami jak Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress.Oprócz charakterystycznego głosu znany jest również jako utalentowany producent, sam tworzący swoje podkłady i zapewniający je często m.in. Bas Tajpanowi. W czerwcu br. nakłdaem MaxFloRec Bob One wydaje swój długo oczekiwany drugi solowy album „Twój ruch”, promowany teledyskami “Widzę dziś ,“Zostawiam”, "Twój ruch", " W co wierzysz" oraz " Nie trzeba".


Bas Tajpan i Bob One od lat są ściśle współpracującym duetem, zarówno w studio jak i na scenie. W 2012 roku nagrali wspólny EP „Wszystko na sprzedaż.

Obu zaliczyć można do czołówki współczesnej polskiej sceny reggae / hip-hop / dancehall.

Bilety:
- 15 zł przedsprzedaż
- 20 zł w dzień koncertu


Dostepne:
- Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
- Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28)
- Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA)
- SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2)
- www.andergrant.com/bilety

K.P.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB