Koncert czy recital? Mamy dla Was bilety! Klikajcie po szczegóły!

2014-01-15 12:04:14 (ost. akt: 2014-01-15 10:24:25)
Koncert czy recital? Mamy dla Was bilety! Klikajcie po szczegóły!

Dziś do zdobycia zaproszenia na recital Jacka Fedorowicza, bilety na koncert w Andergrancie i zaproszenia do teatru. Wystarczy jeden sms i odrobina szczęścia. Powodzenia!

Aby zdobyć bilet należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie. SMS należy wysłać pod numer i kod przypisany imprezie (przykład ol.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie. Na smsy czekamy do czwartku do godz. 12 >>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)


Dołącz do nas na Facebooku! Wejdź na www.facebook.com/Orientacja


Recital Jacka Fedorowicza

W piątek, 17 stycznia, w Olsztynie z programem estradowym i prezentacją własnych felietonów wystąpi Jacek Fedrowicz, autor wielu książek, aktor popularnych filmów Stanisława Barei, współtwórca „Dziennika Telewizyjnego”, radiowego programu „60 minut na godzinę” oraz skeczy kabaretowych z Zenonem Laskowikiem i Waldemarem Malickim.

>>> Więcej o recitalu

Mamy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia!
Wyślij sms o treści ol.imp1.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.


Bas Tajpan i Bob One wystąpią w Olsztynie

Razem są niezwykle zgranym duetem, ale również każdy z nich z osobna udowadnia swoją klasę gdy atakuje reggae, dancehall i hip-hopem. Bas Tajpan i Bob One zagrają w sobotę, 18 stycznia w klubie Nowy Andergrant.

>>> Więcej o koncercie

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp2.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.


Na Arce o ósmej w Teatrze Lalek

Pełna humoru opowieść o przyjaźni trzech zabawnych pingwinów zamieszkujących Arktykę, gdzie okiem sięgnąć, widać tylko śnieg i lód, a „czasem jeszcze wiatr zagwiżdże”. Pewnego dnia Gołąb – boski posłaniec – przynosi wiadomość. Stwórca jest niezadowolony z waśni jakie panują zarówno w świecie ludzi, jak i zwierząt. Aby stworzyć świat od nowa, postanawia zesłać na Ziemię wielki deszcz, który zatopi wszystko. Przetrwać ma jedynie Arka Noego, ale jest na niej miejsce tylko dla dwóch osobników z każdego gatunku – a przyjaciół jest trzech! Dwa pingwiny stają przed trudnym dylematem: czy być posłusznymi Bogu, ratować siebie i pozostawić trzeciego przyjaciela, skazując go na niechybną śmierć? A może spróbować przechytrzyć boskiego posłańca i przemycić przyjaciela na pokład Arki?

Na spektakl zaprasza Olsztyński Teatr Lalek. My mamy dla Was podwójne zaproszenie na sobotę, 25 stycznia, na godz. 17.

Wyślij sms o treści ol.imp3.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. J Długie #1297222 | 82.139.*.* 15 sty 2014 21:59

    Co ten starzec może jeszcze ? podobnie jak niejaki Ros w parlamencie Europy, biorą tylko kasę za siedzenie

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. yugoton #1296775 | 88.156.*.* 15 sty 2014 15:54

    Fedorowicz, nie, z powodów estetycznych, i jazgotu.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz