Jamajskie rytmy w Ostródzie

2014-03-04 09:58:23 (ost. akt: 2014-03-04 10:07:53)
Muzyka Ostróda, Amfiteatr, ul. Mickiewicza 21 marca 2014
Jamajskie rytmy w Ostródzie

W Ostródzie letnie rytmy poczujemy już od pierwszego dnia wiosny! 21 marca 2014 r. w sali kameralnej amfiteatru odbędzie się koncert 3 SoundSystemowych ekip! Początek imprezy godzina 20. Bilety w cenie 15 zł do nabycia na miejscu.

MadMajk & DJ Malik SingleDread Sound 
Sound system z Warszawy, którego trzon stanowią byli mieszkańcy Węgorzewa. Powstał na początku 2003 r. Do niego i do jego brata, MadMajka doszedł z czasem drugi selektor Czapla oraz wokalistka OlaMonola, Błażej odpowiedzialny za efekty oraz Brat Borman jako kolejny wokalista.

SingleDread zaczął grać wiele imprez i nie tylko w Warszawie. Wokaliści projektu zaczęli się także pojawiać na oficjalnych wydawnictwach – na riddim albumie “Biba” oraz płycie wrocławskiego zespołu Natural Dread Killaz. W 2006r. SingleDread wydał własnym sumptem 7-calowy singiel.

W 2004 r. z sound systemu odszedł Błażej a w 2008 r. odeszła OlaMonola. Obecnie projekt działa w składzie: Malik, MadMajk, Czapla, Brat Borman i Mass Cypher.

ROOTS TRIPPIN
Dubowi wojownicy z Ostródy, którzy podróżować zaczęli stosunkowo niedawno. Kaszmir to młody selektor lubujący się w 12 calowych dubowych produkcjach. Nie stroni od syren, pogłosów i sprężynowego echa. Welon to z kolei zawodnik starszy. Jak przystało na Ostródziaka wychował się na Ostróda Reggae Festiwal. Tam krążąc po sound systemowym namiocie zdecydował się wkroczyć w otchłań starego dubu. Uwielbia Jah Shakę i Abe Shantiego od czasu do czasu przekładając ich czymś nowszym.

ADWOKAT (Łukasz Berndt) 
Wokalista oraz gitarzysta olsztyńskiego zespołu EJTOBANGLA oraz wokalista Wysoki Sound Sądsystem z Warszawy, finalista konkursu dla wokalistów “Jeden Głos” organizowanego przez Positive Music Promotion oraz Red Bull w ramach Ostróda Reggae Festival 2013. Jego muzyka to mieszanka rootsowego raggamuffin z ragga I rapem.

mat. organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB