Dzień Kobiet w babskim gronie

2014-03-04 10:22:50 (ost. akt: 2014-03-04 10:29:19)
Inne Olsztyn, Aura, al. Piłsudskiego 16 8 marca 2014
Dzień Kobiet w babskim gronie

Zapracowane, zajęte domowymi i zawodowymi obowiązkami rzadko mają czas pomyśleć o sobie. Mamy jak nikt inny potrzebują dnia relaksu w miłym, kobiecym gronie. Dlatego już po raz drugi portal familie.pl przygotował dla nich niespodziankę: spotkanie „My mamy odpoczywamy” 8 marca w kinie Helios w Olsztynie.

To już drugie takie spotkanie w stolicy Warmii i Mazur. Pierwsze cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiono ponownie zorganizować spotkanie olsztyńskich mam. Tym bardziej, że tego dnia przypada Dzień Kobiet. — Chcemy, żeby mamy na te kilka godzin oderwały się od rzeczywistości, odprężyły, zadbały o siebie i fajnie spędziły czas. Na spotkania przychodzą głównie użytkowniczki portalu familie.pl, które chcą poznać się na żywo, ale nie tylko. Zapraszamy wszystkie panie, które pragną zrelaksować się w babskim gronie — zachęca Urszula Kaczan, dyrektor zarządzający familie.pl.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12. w holu kina Helios w Aura Centrum Olsztyn. Na mamy będą tam czekać liczne porady, konkursy i inne atrakcje. — Zaprosiliśmy m.in. profesjonalną dietetyczkę, która udzieli indywidualnych porad, jak zdrowo zgubić zbędne kilogramy. Pojawi się także brafiterka, która dopasuje idealny biustonosz. Każda z pań będzie mogła również skorzystać z bezpłatnego manicure. A przy stoisku z kosmetykami Orilflame będzie można wygrać kosmetyki — wylicza Urszula Kaczan.

To nie wszystko. Familie.pl przygotowały wiele konkursów z nagrodami. A po ploteczkach i poradach mamy przeniosą się na salę kinową, gdzie obejrzą wybrany przez siebie film. Kiedy już wyjdą z kina, każda z nich otrzyma upominki od partnerów spotkania i portalu familie.pl.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wejść na familie.pl i zarezerwować bezpłatną wejściówkę. Należy się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Patronat nad wydarzeniem sprawują marszałek województwa warmińsko-mazurskiego i prezydent Olsztyna.
Nina Ramatowska

>>> ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ UCZESTNIKÓW!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB