Ernest Staniaszek & Amnezja w Andergrancie!

2014-03-11 12:28:18 (ost. akt: 2014-03-11 12:37:10)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 16 marca 2014
Ernest Staniaszek & Amnezja w Andergrancie!

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Nowy AnderGrant w Olsztynie zaprasza na koncert Ernesta Staniaszka z zespołem. Start godz. 20 już w najbliższą niedzielę, 16 marca 2014.

Zespół Amnezja, którego wokalistą jest Ernest, istnieje na rynku muzycznym od dziesięciu lat. Zagrali razem kilkaset koncertów, zwyciężali w wielu prestiżowych konkursach, a w swojej karierze występowali na jednej scenie z takimi zespołami jak Guano Apes, Alter Bridge, Perfect, Pudelsi, czy Proletaryat. Ich debiutancki album planowany jest na pierwszy kwartał 2014 roku, a muzyka, jaką będzie można na nim usłyszeć, to połączenie energii hard rocka i ciepłej barwy bluesa.

Większy rozgłos zespół zyskał po występie Staniaszka w programie The Voice of Poland, gdzie udało mu się zająć drugie miejsce. Jego występy oglądało kilka milionów osób, a jury programu zachwyciło się jego barwą i siłą głosu.

Bilety w cenie 25zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu koncertu do nabycia: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA), SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2),www.andergrant.com/bilety

— Programy telewizyjne dają chwilową popularność, z której kompletnie nic nie wynika, jeśli nie weźmie się do pracy — mówi Ernest Staniaszek, który zajął drugie miejsce w "The Voice of Poland". Muzyk konsekwentnie dowodzi swoich słów. Jest w trakcie trasy koncertowej, a już w marcu wystąpi w Olsztynie.

>>> Nie powiem, że jestem grzecznym chłopcem

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ala #1346483 | 88.156.*.* 11 mar 2014 16:17

    Ernest jest czadowy.Na kortowiade powinni go zaprosić!!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz