"Jazz Na Ulicach" w AnderGrancie. Na scenie Maria Sadowska!

2014-04-09 13:01:05 (ost. akt: 2014-04-17 08:34:07)
Muzyka 17 kwietnia 2014
Jazz Na Ulicach w AnderGrancie. Na scenie Maria Sadowska!

Autor zdjęcia: Arch. artystki

Nowy AnderGrant w Olsztynie zaprasza na koncert promujący najnowszy solowy album Marii Sadowskiej – „Jazz na ulicach”. Jak mówi sama artystka, nowa płyta to dawka czystej energii i wytchnienia.

Ostatni rok był dla Marii Sadowskiej wyjątkowo intensywnym czasem. Jej pełnometrażowy debiut filmowy „Dzień kobiet” zachwycił widzów, krytyków oraz jurorów niejednego festiwalu. Filmowi towarzyszyła płyta pod tym samym tytułem, równie zaangażowana, więc reżyserka miała sporo pracy związanej z promocją zarówno obrazu, jak i nowego albumu. I choć nie narzekała na nadmiar wolnego czasu, jesienią 2013 roku Maria zasiadła w fotelu jurorskim programu ” The Voice of Poland”.

Zdawać by się mogło, że uwiedziona przez kino i wciągnięta w tryby telewizyjnej rozrywki Sadowska na dłuższy czas zapomni o muzyce, ale jak się okazało – to niemożliwe. - Jak już raz się zajmiesz muzyką, to nie możesz przestać, ona zawsze będzie cię ścigała – przyznaje artystka i zaprasza do przesłuchania swojej nowej płyty, zatytułowanej „Jazz na ulicach”.

Choć, jak wiadomo jazz płynie Marii w żyłach, nowy materiał w niczym nie przypomina pięknych, nieco spatynowanych standardów. To otwarta, nowoczesna, kipiąca energią, taneczna muzyka, w której przenikają się wpływy wielu gatunków, ale zawsze prym wiedzie wszechobecny rytm.

17 kwietnia 2014 roku, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn
Otwarcie klubu: 18:00
Początek koncertu: 21:00


Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu do nabycia: Klub Nowy ANDERGRANT, Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA), SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2), www.andergrant.com/biletyKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. miriam #1377333 | 213.184.*.* 17 kwi 2014 08:19

    Pytam męża chcesz iść na sadowską, a on "a kto to k... jest". Nie wybieramy się...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz