Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej

2014-06-02 12:12:32 (ost. akt: 2014-06-02 12:23:27)
Inne Pisz 5 czerwca 2014
Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na VII Otwarty Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej „Śpiewamy i żeglujemy nad Pisą”.

Impreza odbędzie się w czwartek (5 czerwca) o godz. 12.00 w Piskim Domu Kultury w dwóch kategoriach: dla uczniów kl. 1-6 szkoły podstawowej oraz dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są w biurze PMOS przy Al. Turystów 22, w sekretariatach szkół oraz na FB (profil PMOS Pisz), w zakładce VII OTWARTY KONKURS PIOSENKI ŻEGLARSKIEJ I TURYSTYCZNEJ 2014.

Zapraszamy!

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Tagi:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Iza #1409015 | 83.15.*.* 3 cze 2014 08:19

    Szkoda,że od godz. 7 rano nie rozpocznie się festiwal?! Ludzie,organizatorzy,toż to powinno odbyć po południu,większość rodziców też by chętnie popatrzyła!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz