Jedna z najpiękniejszych olsztyńskich ulic zabłyśnie po raz piąty. Dzięki owocnej współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury z sąsiadami na jeden dzień stanie się ona miejscem kolorowych pikników, zabaw i różnorodnych występów artystycznych.
Organizatorzy zapewniają moc atrakcji dla całych rodzin. Zapraszamy na V Święto ul. Dąbrowszczaków już w niedzielę, 15 czerwca! Wstęp wolny.
Szczegółowy program:
Duża scena (obok Kamienicy Naujacka MOK)
12.00 – powitanie mieszkańców
12.15 – koncert Zespołu Wokalno-Instrumentalnego „Kantata”
12.40 – koncert Zespołu Wokalnego „Moderato”
13.05 – pokaz zumby w wykonaniu grupy Zumba Gold JATW
13.20 – występ Grupy Twórczej ATW
13.40 – konkursy
14.05 – scenki rodzajowe i żywa lekcja historii Ermland Hird
14.40 – występy taneczne Studia Rytm
15.05 – wspólne zdjęcie uczestników V Święta Ulicy Dąbrowszczaków
15.15 – koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Mażoretkami z Nowego Miasta Lubawskiego
15.40 – kolorowa parada po Ulicy
15.55 – występ Chóru Kameralnego „Cantamus”
16.15 – Muzyczna Scena Jedynki
16.50 – koncert grupy Binge
17.25 – koncert grupy Shantaż
18.15 – koncert grupy Hitano
19.00 – dyskoteka z DJ-em
12.00 – powitanie mieszkańców
12.15 – koncert Zespołu Wokalno-Instrumentalnego „Kantata”
12.40 – koncert Zespołu Wokalnego „Moderato”
13.05 – pokaz zumby w wykonaniu grupy Zumba Gold JATW
13.20 – występ Grupy Twórczej ATW
13.40 – konkursy
14.05 – scenki rodzajowe i żywa lekcja historii Ermland Hird
14.40 – występy taneczne Studia Rytm
15.05 – wspólne zdjęcie uczestników V Święta Ulicy Dąbrowszczaków
15.15 – koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Mażoretkami z Nowego Miasta Lubawskiego
15.40 – kolorowa parada po Ulicy
15.55 – występ Chóru Kameralnego „Cantamus”
16.15 – Muzyczna Scena Jedynki
16.50 – koncert grupy Binge
17.25 – koncert grupy Shantaż
18.15 – koncert grupy Hitano
19.00 – dyskoteka z DJ-em
Mała scena dla dzieci (obok Hotelu Dyplomat)
12.00 – pokazy taneczne grup dziecięcych i młodzieżowych Pracowni Tańca „Pryzmat”
12.40 – konkursy i quizy
12.50 – Studio Piosenki Małgorzaty Wawruk
13.20 – konkursy i quizy
13.30 – NONET
14.20 – konkursy i quizy
14.30 – występ młodych pianistów z klasy fortepianu Agnieszki Panasiuk
15.00 – konkursy i quizy
15.10 – występ Teatru Piosenki Ani Brody
12.00 – pokazy taneczne grup dziecięcych i młodzieżowych Pracowni Tańca „Pryzmat”
12.40 – konkursy i quizy
12.50 – Studio Piosenki Małgorzaty Wawruk
13.20 – konkursy i quizy
13.30 – NONET
14.20 – konkursy i quizy
14.30 – występ młodych pianistów z klasy fortepianu Agnieszki Panasiuk
15.00 – konkursy i quizy
15.10 – występ Teatru Piosenki Ani Brody
Prowadzenie: Marta Andrzejczyk
Animacje: Teatr Form Niezależnych Korzunowiczów
Animacje: Teatr Form Niezależnych Korzunowiczów
Pozostałe atrakcje:
• jarmark
• kiermasz piwniczny
• gry i zabawy uliczne (planszowe, GO, RPG i inne)
• taniec na macie interaktywnej
• karaoke z Ultra Star
• monidła z szablonami do pomalowania
• wycinanki z bibuły
• pokaz eksperymentów z TwójRobot.pl
• prezentacja gokartów, motocykli i samochodów rajdowych
• pokazy sztuk walki Kendo Shodokan i Szkoły Chińskich Sztuk Walki „Shaolin”
• strzelanie do celu z Akademickim Klubem Łucznictwa Sportowego
• ekspresowe lekcje języka hiszpańskiego z Centrum Hiszpańskim Entre Culturas
• poczęstunek zupą „kuroniówką”
• grill i degustacja dań Hotelu Dyplomat
• pomiar tkanki tłuszczowej, analiza składu ciała i porady dietetyka
• fotobudka studia Foto Adam
• słuchowiska Radia Olsztyn w autobusie MPK
• Muzeum Ulicy Dąbrowszczaków – wycieczka z przewodnikiem
• wioska rycerska Bractwa Rycerskiego z Mrągowa
• wioska wikingów Ermland Hird i Barsekir Hird
• stroje ludowe Związku Kurpiów na Warmii i Mazurach
• wystawa prac i robótek ręcznych Koła Haftu Wstążeczkowego ATW
• stoiska m.in. Playschool, Miejskiej Informacji Turystycznej, Studia Rytm, Centrum Niezwykłych Nurkowań „Krokodyle”, Ekomat Elektrośmieci, Policji, Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej
• jarmark
• kiermasz piwniczny
• gry i zabawy uliczne (planszowe, GO, RPG i inne)
• taniec na macie interaktywnej
• karaoke z Ultra Star
• monidła z szablonami do pomalowania
• wycinanki z bibuły
• pokaz eksperymentów z TwójRobot.pl
• prezentacja gokartów, motocykli i samochodów rajdowych
• pokazy sztuk walki Kendo Shodokan i Szkoły Chińskich Sztuk Walki „Shaolin”
• strzelanie do celu z Akademickim Klubem Łucznictwa Sportowego
• ekspresowe lekcje języka hiszpańskiego z Centrum Hiszpańskim Entre Culturas
• poczęstunek zupą „kuroniówką”
• grill i degustacja dań Hotelu Dyplomat
• pomiar tkanki tłuszczowej, analiza składu ciała i porady dietetyka
• fotobudka studia Foto Adam
• słuchowiska Radia Olsztyn w autobusie MPK
• Muzeum Ulicy Dąbrowszczaków – wycieczka z przewodnikiem
• wioska rycerska Bractwa Rycerskiego z Mrągowa
• wioska wikingów Ermland Hird i Barsekir Hird
• stroje ludowe Związku Kurpiów na Warmii i Mazurach
• wystawa prac i robótek ręcznych Koła Haftu Wstążeczkowego ATW
• stoiska m.in. Playschool, Miejskiej Informacji Turystycznej, Studia Rytm, Centrum Niezwykłych Nurkowań „Krokodyle”, Ekomat Elektrośmieci, Policji, Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej
…i wiele więcej! Zapraszamy!
Tak było w latach ubiegłych:
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Dodaj komentarz Odśwież
Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez