Ostro, zdrowo, rockowo

2014-06-17 09:35:45 (ost. akt: 2014-06-17 09:38:04)
Muzyka Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena 20 czerwca 2014
Ostro, zdrowo, rockowo

Autor zdjęcia: Ejtobangla

Dobra zabawa bez alkoholu i używek? Tak! Olsztyński MOK, Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień oraz Urząd Miasta zapraszają na ostrą, rockową imprezę propagującą zdrowy i trzeźwy tryb życia. Bez cienia znudzenia. Wystąpią: Łydka Grubasa, Ejtobangla i AppleMint.

Podczas koncertu odbędzie się premiera klipu do utworu "SuperFlow" zespołu Ejtobangla. Muzyka Ejtobangla to połączenie słonecznego reggae, energetycznego rocka z domieszką ska, a to wszystko okraszone rapem. Liderami zespołu są Agnieszka Skrycka (finalistka m.in. Bitwy na głosy) i Lukasz Weranis (członek legendarnego zespołu FameDistrict), którzy są wspierani przez jednego z najlepszych gitarzystów z naszego regionu Łukasza Berndta oraz basistę Kubę Oczkowskiego i perkusistów Igora Sztynio i Krzysztofa Sydora.

Produkcja teledysku "SuperFlow" to pierwsze takie wydarzenie od kilku lat w Olsztynie. Kilkudziesięciu tancerzy, b-boye, samochody i samoloty, plany zdjęciowe na lotnisku w klubie i podczas koncertu. To wszystko było idealnym dopełnieniem energetycznego utworu.

Koncert "Ostro, zdrowo, rockowo" już w piątek 20 czerwca o godz. 18 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena. Wstęp na koncert jest wolny.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB