Marek Dyjak i goście Natalii Niemen w Olsztynie. Złap bilet na koncert!

2014-07-30 10:16:14 (ost. akt: 2014-07-30 10:40:51)
Marek Dyjak i goście Natalii Niemen w Olsztynie. Złap bilet na koncert!

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Już dziś w Olsztynie wystąpi Marek Dyjak, a w piątek na koncercie "Niemen mniej znany" zobaczymy Natalię Niemen. Koncert córki Czesława Niemena odbędzie się w amfiteatrze jego imienia. Poza nią wystąpią również: Natalia Przybysz, Mietek Szcześniak i Igor Herbut. Łapcie bilety na koncerty!

Aby zdobyć bilet należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie. SMS należy wysłać pod numer i kod przypisany imprezie (przykład ol.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie. Na smsy czekamy dziś (środa) do godz. 14 >>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)


Dołącz do nas na Facebooku! Wejdź na www.facebook.com/Orientacja


Marek Dyjak w Olsztynie

W Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie już dziś odbędzie się koncert Marka Dyjaka. — To najbardziej prawdziwy głos na polskim rynku muzycznym — powiedziała o nim Elżbieta Zapendowska. Choć sam siebie nazywa barowym grajkiem, jego pełen krzyku, desperacji i rozpaczy śpiew porusza każdą publiczność.

>>> Więcej o koncercie

Mamy dla Was 6 pojedynczych biletów!
Wyślij sms o treści ol.imp1.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7148. Koszt sms-a 1 zł plus VAT.Natalia Przybysz, Szcześniak i Igor Herbut na koncercie Natalii Niemen

W ramach Dni Niemena 1 sierpnia (piątek) o 20:00 odbędzie się koncert pt. Niemen mniej znany, w którym wystąpi córka artysty - Natalia Niemen wraz z zespołem. Na scenie pojawią się również: Natalia Przybysz, Mietek Szcześniak i Igor Herbut.

>>> Więcej o koncercie

Mamy dla Was 4 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp2.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB