Kamera-Akcja. Cyrkowi artyści w Olsztynie!

2014-10-01 13:40:53 (ost. akt: 2014-10-03 10:43:04)
Inne Olsztyn 5 października 2014
Kamera-Akcja. Cyrkowi artyści w Olsztynie!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Po ubiegłorocznym sukcesie spektaklu "Fabryka Śmiechu", Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. "KAMERA - AKCJA!". W Olsztynie będzie można zobaczyć je już w najbliższą niedzielę!

„KAMERA-AKCJA!” to kontynuacja prezentowania przez największy cyrk w Polsce programów tematycznych. Tym razem słynny polski komik, Mr. Chap zaprezentuje się widzom w roli zwariowanego reżysera, który scala wszystkie prezentowane na scenie numery! Publiczność zgromadzona pod namiotem cyrkowym, poczuje się jak na planie filmowym, wcieli się w statystów, biorących aktywny udział w przedstawieniu.

Fantastyczna podróż clowna z kinowego ekranu w świat cyrku, pozwoli widzom przenieść się do fikcyjnej krainy, w której Charlie Chaplin potrafi świetnie żonglować, a trio akrobatyczne rezygnuje z trapezu na rzecz olbrzymiego żyrandola. Powrotem do lat 60’tych, czyli czasów Abby będzie pokaz koni arabskich i cobów w stylistyce typowej dla filmu „Mamma Mia”!

Spektakl pt. „KAMERA-AKCJA!” to światowej klasy widowisko łączące w sobie elementy sztuki cyrkowej i teatru, wzbogacone o rewię zwierząt egzotycznych i domowych.

Zapraszamy w niedzielę, 5 października, ul. Piłsudskiego obok stadionu Stomil. Początek godz. 16.00.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB