Letni Chamski Podryw w olsztyńskim klubie

2014-10-07 15:24:44 (ost. akt: 2014-10-07 15:32:52)
Letni Chamski Podryw w olsztyńskim klubie

Autor zdjęcia: mat. zespołu

Ciesząca się coraz większą popularnością formacja Letni Chamski Podryw wystąpi w środę w klubie AnderGrant. Koncert jest częścią jubileuszowej trasy koncertowej „5 lat Czinkłaczento".

Członkowie zespołu Letni Chamski Podryw swoje złote łańcuchy kupują „na metry w Castoramie", a dzięki tekstom z dużą dawką humoru cieszą się coraz większą popularnością. Utwory tego bandu są hitami w sieci. O tym, że chłopaki z Letniego Chamskiego Podrywu są królami Internetu, świadczy sama historia grupy.

Zespół powstał w 2009 roku. Wykonuje utwory z gatunku hip-hop, r'n'b, pop i techno. Zasłynął dzięki piosenkom zamieszczanym na popularnych serwisach internetowych. Dopiero później powstawały teledyski i cała reszta. Największą popularność formacji Letni Chamski Podryw przyniosły hity „Czinkłaczento", „Brudny dres" oraz „Tylko Hit na lato". Po sukcesie tych internetowych przebojów światło dzienne ujrzały kolejne produkcje zespołu: Ep-ka „Fabryka kiślu" z 2010 roku oraz album „Oranżada, koleżanki i petardy". Dużym entuzjazmem wśród słuchaczy cieszył się też krążek „Pamiętniki z wakacji", który chłopaki promowali na kieleckim bazarze.

W ostatnim czasie ponownie dali o sobie znać parodią piosenki zespołu Enej o tytule „Symetryczno-erotyczna". Po sukcesie tego utworu sparodiowali „Ciszę" autorstwa Kamila Bednarka.

8 października 2014, godz. 20:00
Klub AnderGrant, Kołobrzeska 32, Olsztyn
Bilety: 15 zł -przedsprzedaż- 20 zł -w dniu koncertu
Przedsprzedaż biletów:
Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28)
Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA)
SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2)
oraz www.andergrant.com/biletyKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mały #1502108 | 89.228.*.* 7 paź 2014 21:18

    koncert odwołany

    ! - + odpowiedz na ten komentarz