Piotr Nalepa Breakout Tour w Sowie

2014-10-16 09:48:32 (ost. akt: 2014-10-16 09:49:25)
Muzyka Olsztyn, ul. Zamkowa 2A, Galeria Sowa, 5 listopada 2014
Piotr Nalepa Breakout Tour w Sowie

Najlepsze lata polskiego rocka i polskiego bluesa utożsamiane są z Tadeuszem Nalepą i Mirą Kubasińską. Mimo że oboje już nie żyją, na scenie są obecni za sprawą projektu pod nazwą „Piotr Nalepa Breakout Tour”.

Piotr Nalepa, syn Tadeusza i Miry, wraz z Robertem Luberą, twórcą i liderem krakowskiej grupy Nie-bo, z sukcesem odtwarzają to, co było najlepsze w repertuarze zespołu Breakout i Tadeusza Nalepy - piosenek na trwale zapisanych w historii polskiego rocka i bluesa. To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, ponieważ od lat Mira i Tadeusz występowali osobno (wyjątek stanowiły koncerty okolicznościowe).

Teraz na koncercie można wysłuchać obok siebie między innymi: "Modlitwy", "Kiedy byłem małym chłopcem", "Na drugim brzegu tęczy", "Gdybyś kochał, hej", "Poszłabym za tobą", a także nowych wersji "Do kogo idziesz" i "Chciałabym być słońcem".

W rolę Miry Kubasińskiej, znanej niegdyś z bardzo dynamicznych, żywiołowych koncertów, wcieliła się niesamowita, obdarzona niezwykle mocnym, rockowym głosem wokalistka - Jean Lubera (córka Roberta) - „Kwiaty nam powiędły”, „Poszłabym za Tobą”, „Gdybyś kochał, hej”, a przede wszystkim znakomicie zaśpiewanej „Do kogo idziesz” to piosenki, które w jej wykonaniu brzmią rewelacyjnie.

Skład zespołu:
1. Piotr Nalepa - gitara
2. Jean - vocal
3. Robert Lubera - gitara, vocal, harmonijka ustna
4. Piotr "Quentin" Wojtanowski - bass, vocal
5. Krzysztof "Fliper" Krupa - perkusja
6. Michał Jurkiewicz - organy hammonda, piano fendera

„Piotr Nalepa Breakout Tour”

Galeria Sowa
Olsztyn, ul. Zamkowa 2
5.11.2014, godz. 20:00
Bilety 30/35 zł dostępne w Galerii Sowa i Salonie Muzycznym RockFan
Rezerwacja: 502 656 902

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB