Strzelanie, wspinaczka i spacery z Olsztyn. Aktywnie!

2014-10-17 08:40:20 (ost. akt: 2014-10-17 08:45:45)
Film Olsztyn 17 października 2014 - 19 października 2014
Strzelanie, wspinaczka i spacery z Olsztyn. Aktywnie!

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Dziewięć wydarzeń na weekend zaplanowali organizatorzy akcji „Olsztyn. Aktywnie!”.

W piątek o godz. 17 w III LO im. Mikołaja Kopernika przy ul. Sybiraków 3 rozpocznie się kolejny trening bokserski.

W sobotę czekają dwa wydarzenia. Na ostatnią w tym roku wycieczkę z cyklu „Przewodnik czeka” zaprosi Joanna Mariuk z olsztyńskiego oddziału PTTK. Hasło wycieczki: Poznajemy olsztyńskie parki — park Centralny. — Poznamy historię dawnej dzielnicy przemysłowej Olsztyna i zobaczymy zrewitalizowany teren nad Łyną. Zobaczymy, gdzie znajdowała się niegdyś zajezdnia trolejbusowa. Zwiedzimy również wszystkie zakamarki Muzeum Nowoczesności — mówi pani Joanna. Start o godz. 10 na pl. Roosevelta.

W godz. 10-14 będzie można postrzelać na strzelnicy LOK w Lesie Miejskim. Dla pierwszych 15 uczestników na hasło „Olsztyn. Aktywnie!” czeka bezpłatny instruktaż oraz 5 strzałów z broni sportowej.

Na strzelnicę można będzie przyjść także w niedzielę, i również w godz. 10-14. Tego dnia czekać będzie jeszcze pięć wydarzeń. Od godz. 9 w w Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych przy ul. Bałtyckiej 37A czekać będzie ścianka wspinaczkowa. Zajęcia podzielone będą na dwie grupy: pierwsza — godz. 9-11, druga — 11-13. Miłośnicy biegów spotkają się o godz. 9.30 na stadionie w Kortowie. Marszobiegi poprowadzi Wojciech Jeger.

O godz. 10 przy kościele w Kortowie zameldują się miłośnicy spacerów z kijkami. Podczas ostatniego w tym sezonie 10-km marszu nordic walking koordynatorzy podsumują akcję, czeka także niespodzianka. O godz. 10.30 na pętli autobusowej MPK w Likusach rozpocznie się piesza wycieczka z myślą o najmłodszych, pod hasłem „Zdobywamy Siedmiomilowe Buty”. Trasa: Likusy - szlak zielony - brzeg jeziora Żbik - Likusy. W godz. 16-18 w Body Perfect odbywać się dzień otwarty. W programie trzy formy zajęć jogi. Koordynatorzy zapewniają rozluźnienie po całym tygodniu pracy, poprawę koncentracji oraz wzmocnienie mięśni kręgosłupa.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB