Zapraszamy na targi łowieckie Hubertus Arena

2014-10-28 10:28:21 (ost. akt: 2014-10-28 10:30:58)
Inne Ostróda, Arena Ostróda, Grunwaldzka 55 8 listopada 2014 - 9 listopada 2014
Zapraszamy na targi łowieckie Hubertus Arena

W dniach 8-9 listopada 2014 w ostródzkiej Expo Arenie odbędzie się premierowa edycja targów Hubertus Arena 2014. Jest to kolejne nowe wydarzenie w kalendarzu imprez odbywających się w Ostródzie. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy z tematyką łowiecką związani są zawodowo, tych dla których jest to wyjątkowe hobby jak i tych, którzy na co dzień nie są związani z branżą.

Wśród wystawców będą m.in. producenci i dystrybutorzy: broni i amunicji, obuwia i odzieży myśliwskiej, specjalistycznego sprzętu myśliwskiego i survivalowego, optyki, samochodów terenowych, noży, łuków i broni białej, akcesoriów wędkarskich czy trofeów łowieckich.

Na wszystkich odwiedzających targi czekają też liczne atrakcje. Między innymi zorganizowana zostanie profesjonalna łucznicza, gdzie wszyscy chętni będą mieli okazję spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, a także odbędzie się biesiada myśliwska z koncertem, na której skosztować będzie można przysmaków z dziczyzny. Podczas targów odbędą się również pokazy m.in. psów myśliwskich oraz sygnałów łowieckich.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia Expo Areny w Ostródzie w dniach 8-9 listopada 2014, w godzinach 10-18. Udział w targach jest bezpłatny! Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem >>> www.hubertusarena.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB