Pablopavo i Ludziki w Olsztynie promują trzeci album

2014-11-06 10:19:34 (ost. akt: 2014-11-06 10:38:26)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 15 listopada 2014
Pablopavo i Ludziki w Olsztynie promują trzeci album

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

"Polor" to tytuł najnowszego albumu formacji Pablopavo i Ludziki. Kawałki z płyty, która ukazała się w styczniu, usłyszymy już 15 listopada w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant.

Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. W 1993 roku założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w takich formacjach, jak: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan.

W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany "Telehon". Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji. W 2011 roku ukazał się drugi album Pablopavo i Ludzików — "10 piosenek". W tym samym roku pojawił się też krążek "Głodne kawałki" nagrany w duecie z producentem Praczasem.

W styczniu 2014 roku premierę miała trzecia płyta Pablopavo — "Polor". Wcześniej światło dzienne ujrzały dwa single. "Koty" zaprezentowane zostały nietypowo, bo jako związana z piosenką gra typu arcade, zaś "Dancingowa Piosenka Miłosna" zyskała uznanie słuchaczy wielu stacji radiowych, zajmując między innymi wysokie (bo czwarte) miejsce na prestiżowej Liście Przebojów Trójki.


Koncert Pablopavo jest częścią cyklu Złota Karrota w Andergrancie.

Karrot Kommando to wydawnictwo i agencja. Od blisko 10 lat promuje wyjątkową muzykę z Polski. Początkowo — wraz z sukcesami Vavamuffin czy Eastwest Rockers — kojarzone było wyłącznie z reggae, z czasem rozrosło się do szerokiej platformy, w której swe muzyczne pomysły realizują różnorodni artyści.

Obecnie Karrot Kommando współpracuje z licznymi zespołami, wśród nich znajdują się m.in. Kapela ze Wsi Warszawa, Świetliki, Pablopavo i Ludziki, Vavamuffin, Żywiołak, Paprika Korps, Ras Luta, Junior Stress i wielu wielu innych.

Tej jesieni Karrot Kommando rozpoczyna cykl koncertów Złota Karrota. Ideą projektu jest comiesięczny występ grupy spod szyldu Karrot Kommando w wybranym klubie — zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

W cyklu Złota Karrota w AnderGrancie zagrają: Żywiołak (25.10), Pablopavo i Ludziki (15.11) oraz Earl Jacob (12.12).

Koncert formacji Pablopavo i Ludziki
15 listopada (sobota)
Klub Nowy Andergrant
ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn


Bilety: 27 zł (przedsprzedaż); 35 zł (w dniu koncertu)

Przedsprzedaż biletów:
Klub Nowy Andergrant (ul. Kołobrzeska 32)
Pub Sarmata (ul. Skłodowskiej 28)
Sklep muzyczny Rockfan (dom handlowy INKA)
SkateShop Remedium (ul. Kołłątaja 2)

oraz www.andergrant.com/biletyKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB