Stolica tańca jest w Olsztynie! Wyjątkowy festyn w Uranii

2014-11-07 09:40:53 (ost. akt: 2014-11-07 09:47:46)
Inne Olsztyn, Hala Urania 11 listopada 2014
Stolica tańca jest w Olsztynie! Wyjątkowy festyn w Uranii

„Olsztyn Tańczy” w dniu 11 listopada 2014r. w hali widowiskowo-sportowej „Urania” godz. 16.00.

Festyn Rodzinny „Olsztyn Tańczy” dedykowany jest wszystkim mieszkańcom, nie tylko Olsztyna, który powszechnie określany jest mianem stolicy tańca. Nowatorski charakter przedsięwzięcia ma na celu ukazanie powszechności tańca wśród uczniów, studentów, polityków, artystów, zwykłych ludzi.

W roku bieżącym mamy bardzo wiele nowych pomysłów, które powinny zainteresować wszystkich chętnych do udziału w „Olsztyn Tańczy”. Ze względu na powagę dnia w którym odbywa się to wydarzenie sportowo – kulturalne spotkanie rozpoczniemy od występu Zespołu Pieśni i Tańca WARMIA oraz uroczystego odśpiewania hymnu narodowego. Gościem specjalnym będzie zespół SwingStep – Jest to najwyższa światowa jakość Boogie-Woogie, czołowa para zespołu to v-ce Mistrzowie Świata i Europy. Regularnie można ich zobaczyć w programach telewizyjnych, gdzie towarzyszą m. in. Robertowi Janowskiemu, Krzysztofowi Krawczykowi lub Maryli Rodowicz. Zobaczymy również występy taneczne dzieci i młodzieży.

Główną ideą Olsztyn Tańczy jest masowy udział rodzin – dlatego co roku organizujemy rodzinny konkurs taneczny z atrakcyjnymi nagrodami. Zależy nam na zaproszeniu rodziców i dzieci do wspólnego, aktywnego spędzenia czasu wolnego, wyjścia z domu.

W tym roku niewątpliwą gratką będzie konkurs rodzinny „Mini Maraton Taneczny”, w którym mogą uczestniczyć całe rodziny. W konkursie nie będzie oceniany taniec ale świetna zabawa w rytmie rock’n’rolla. Do wygrania w konkursie: weekendowy pobyt dla 4-osobowej rodziny w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach oraz inne bardzo atrakcyjne nagrody. Szczegóły na stronie www.wasilewski-felska.pl lub pod nr tel. 89 522 23 32.

Nadmieniamy, że wstęp na imprezę jest bezpłatny. Honorowy patronat nad imprezą jak co roku obejmie Prezydent Miasta Olsztyna Pan Piotr Grzymowicz .

Organizatorem jest Fundacja Młodzi Przeciw Uzależnieniom, impreza zrealizowana przy współudziale finansowym Samorządu Olsztyna


Festyn "Olsztyn Tańczy" 11 Listopada o godzinie 16.00

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. afera #1539751 | 31.174.*.* 10 lis 2014 08:47

    https://www.youtube.com/watch?v=a-YDzS-t HTU

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)