Andergrant na trasie REBEKA Breath Tour!

2014-11-25 13:41:07 (ost. akt: 2014-11-25 13:48:38)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 30 listopada 2014
Andergrant na trasie REBEKA Breath Tour!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Nazywany "nadzieją polskiej muzyki elektronicznej" zespół Rebeka, a właściwie ich planowany koncert, to idealne zwieńczenie jesiennych spotkań w AnderGrancie z najlepszymi polskimi grupami z obszarów synth popu i tanecznej elektroniki.

Nie bez powodu Rebeka uważana jest za grupę, która apogeum emocji i muzycznego przekazu przekazuje właśnie podczas koncertów. Zapowiedź kameralnego, klubowego spotkania z nimi już przyprawia o ciarki na rzęsach!

Po świetnie przyjętym debiutanckim albumie "Hellada” i wielu koncertach w Polsce i zagranicą, Rebeka powraca z nowym wydawnictwem "BREATH". Postanowiliśmy wprowadzić więcej koncertowej drapieżności do studyjnych nagrań, z pewnością będzie to dalszy kierunek naszych poszukiwań - tak mówi o materiale Iwona, Bartosz dodaje: To będzie mroczne i hipnotyzujące wydawnictwo, pokazujące inną twarz Rebeki.

Publikacja materiału wiąże się z trasą koncertową duetu - "BREATH TOUR", w jej ramach zespół zagra w 12 miastach i wystąpi w trzeciej edycji polskiego Boiler Room.

Rebeka to połączenie dwóch silnych indywidualności w imię jednego, jeszcze silniejszego bytu muzycznego. Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny to wymagające wiele od siebie nawzajem, skrajnie odmienne osobowości. Dzięki starciu ich charakterów i często odmiennych spojrzeń na muzykę, Rebeka jest zespołem nietuzinkowym - wojownikiem szalonym i nieprzewidywalnym, który apogeum wspólnej energii osiąga w czasie koncertów.

Prawdziwą twarz Rebeki, jej wolność i dzikość, trzeba zobaczyć i usłyszeć na żywo.

Nowy AnderGrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn
niedziela 30 listopada 2014r.
START 20:00

Bilety: 25 przedsprzedaż i 35 w dniu koncertu
PRZEDSPRZEDAŻ: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul.Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny „ROCKFAN” (dom handlowy INKA), SkateShop „REMEDIUM” (ul.Kollątaja 2), Club Antałek DS-3 (ul.Oczapowskiego 9) oraz online na: www.andergrant.com/bilety

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB