Muzycy z nomakeup wspierają lokalne zespoły

2014-12-04 07:30:00 (ost. akt: 2014-12-03 18:06:44)
Muzyka Lubawa, Wichrowe Wzgórza 6 grudnia 2014
Największe wrażenie na jury zrobił zespół Nomakeup

Największe wrażenie na jury zrobił zespół Nomakeup

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Jeśli jeszcze nie macie planów na mikołajki, proponujemy wybrać się do Lubawy. Tego dnia odbędzie się koncert zespołu nomakeup, zwycięzców tegorocznego przeglądu muzycznego „Gazety Olsztyńskiej”

Lubawski zespół nomakeup nie zwalnia tempa. Cały czas koncertują, nagrywają płytę, a ostatnio założyli stowarzyszenie Lubawska Grupa Muzyków. — Myśleliśmy o tym od dłuższego czasu. A po przeglądzie Gazety zaczęło się wokół nas dziać coraz więcej, więc postanowiliśmy pójść za ciosem i zrobić nie tylko dla siebie, ale również lubawskich muzyków.

Chcemy pokazać ludziom, co do zaoferowania ma lubawska muzyka, chcemy jak najbardziej wypromować nasze zespoły i artystów i zaprezentować, że wszyscy jesteśmy silną, spójną grupą ludzi, którzy zawsze się wspierają i mogą na siebie liczyć — przekonuje Michał Lewandowski, perkusista zespołu.

Do stowarzyszenia należą członkowie nomakeup i inni lubawscy muzycy, razem około 15 osób. — Tych aktywnie działających. Mam nadzieje, że wspólnie zrobimy wiele fajnych rzeczy. Zespół nomakeup jest niejako trzonem tego stowarzyszenia, więc ciąży na nas spora odpowiedzialność za powodzenie całego przedsięwzięcia. Liczę jednak na to, że wszystko pójdzie dobrze — mówi Michał.

Pierwszym krokiem do celu jest koncert, który odbędzie się 6 grudnia o godzinie 19.30 w Wichrowych Wzgórzach. Tytuł koncertu to „Gram, bo lubię”. — Będziemy pełnić rolę gospodarzy tego wieczoru. Do występu zaprosiliśmy też naszych przyjaciół: grupę Soul's Sound z Olsztyna oraz Cuba de Zoo z Ostródy. Będzie więc na pewno bardzo energetycznie, zapraszamy — zachęca perkusista nomakeup.

Przypomnijmy, że grupa nomakeup gra progresywne rocka i tworzą ją: Anita Perużyńska, Darek Licznerski, Mariusz Curzydło, Michal Lewandowski i Sławek Kasprzycki. Wstęp na koncert jest wolny.

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ciekawa #1596041 | 83.1.*.* 4 gru 2014 17:58

  Czy osoby niepełnoletnie też będą wpuszczane? Bo bym się wybrała :)

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. lgm #1595804 | 80.50.*.* 4 gru 2014 14:45

   Zapraszamy! https://www.facebook.com/ev ents/378365832339561/

   ! - + odpowiedz na ten komentarz