Premiera teledysku Ejtobangli za nami. Cytrusy idą w Polskę

2014-12-07 19:00:24 (ost. akt: 2014-12-07 17:31:08)
Premiera teledysku Ejtobangli za nami. Cytrusy idą w Polskę

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Dwa dni trwało nagrywanie teledysku do piosenki "Cytrusy", dzieła Ejtobangli. Wczoraj (6 grudnia w olsztyńskim klubie Revolver, odbyła się jego oficjalna premiera. Nowy klip jest dobrą promocją dla Olsztyna i jego mieszkańców.

— Chcieliśmy pokazać, że Olsztyn to miasto pozytywnych ludzi i jest to piękne miejsce nie tylko latem, ale też w każdej innej porze roku, na przykład jesienią — mówi Agnieszka Skrycka, wokalistka zespołu.

Teledysk zaczyna się przed Wysoką Bramą, gdzie w pewnym momencie mężczyzna znajduje na chodniku słuchawki. Co chwilę dołączają do niego kolejne osoby, a później grupa przemierza starówkę w kierunku zamku i Łyny.

Ujęcia były także kręcone na przystani harcerskiej nad Jeziorem Krzywym. A na koniec odbyło się wspólne ognisko.Nowy klip był nagrywany przez dwa dni pod koniec października. Muzycy przynieśli ze sobą stroje pantery, krowy, łosia, małpy, zebry, tygrysa. Zabawa była przednia.W czwartek (11 grudnia) odbędzie się finał świątecznej akcji zespołu: „I ty możesz zostać Ejtomikołajem”. Ejtomikołajami mogli zostać m.in. użytkownicy Facebooka. Każdy mógł wybrać jeden z 42 listów, które własnoręcznie napisały dzieci z Domu dla Dzieci w Szymonowie.

Akcję będzie można wesprzeć także podczas koncertu, który rozpocznie się o godz. 20 w klubie Nowy Andergrant (wstęp wolny). Wystarczy wrzucić pieniądze do puszki.

Na scenie, Ejtobangli towarzyszyć będą Łukasz Jedrys oraz zespoły Soul's Sound, Trafic Junky i D'Dorsh.

Na scenie, oprócz Ejtobangli, wystąpi także Łukasz Jedrys oraz zespoły: Soul's Sound, który zajął trzecie miejsce w naszym przeglądzie, Traffic Junky i D'Dorsh.

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. aha #1599939 | 95.160.*.* 8 gru 2014 10:31

    DJ Kriss, pop i rogi. Drżyj holiłudzie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. from #1599740 | 217.99.*.* 8 gru 2014 06:26

    takie tam w stylu Reni Jusis

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz