Imprezy dzień po dniu. Zaplanuj sobie weekend!

2015-03-20 17:40:00 (ost. akt: 2015-03-20 17:19:11)
Imprezy dzień po dniu. Zaplanuj sobie weekend!

Przed nami kolejny weekend pełen niezapomnianych imprez. Każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdź, co się dzieje w Olsztynie i regionie.

Przedstawiamy Wam kilka wybranych przez nas imprez, na których warto być.

Więcej informacji znajdziecie na naszym portalu imprezowym orientacja.pl. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, a także naszego profilu www.facebook.com/Orientacja

PIĄTEK

Koncert grupy RockerFeler

RockerFeler to olsztyńsko-biskupiecka formacja, mianująca się rockowym chaosem, ale tym ze wszech miar pozytywnym chaosem. To doświadczeni nie tylko przez życie muzycy. Na dużą porcję muzycznej energii zapraszamy do Sowy! Więcej o koncercie!

Tymon & The Transistors w Andergrancie. Koncert darmowy!

Wyczekiwany od lat musical Tymona Tymańskiego już w kinach. A zespół Tymon & The Transistors ruszył w trasę koncertową z muzyką filmową. W Olsztynie Tymon & The Transistors: Polskie Gówno Tour zagra 20 marca w klubie Nowy Andergrant.

>>> Więcej o koncercie!

Muzyczny spacer ze śniegiem i mrozem

Utwory „Cztery Pory Roku” barokowego mistrza skrzypiec Antonio Vivaldiego zainspirowały Elżbietę i Andrzeja „Andymiana” Mierzyńskich do tego, by dać Mu odpowiedź na nowoczesnym instrumentarium. Na koncert zapraszamy w piątek do Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Dąbrowszczaków 3 w Olsztynie.

>>> Więcej o koncercie!

SOBOTA

Skorpenowy Spływ Łyną

W sobotę (21 marca) w Olsztynie, odbędzie dwunasta edycja Skorpenowego Spływu Łyną. Tego dnia pasjonaci nurkowania zbiorą się o godz. 12 przy moście na ul. Tuwima i rozpoczną kilkukilometrowy spływ, którego metą będzie Park Centralny. >>> Więcej o imprezie!


"Kiedy kota nie ma...". Gwiazdy teatru i TV w Olsztynie

Ponad dwie godziny dobrego dowcipu gwarantuje fabuła spektaklu, który w sobotę będzie można zobaczyć w Olsztynie. Na scenie wystąpią sławy teatralne i gwiazdy TV!
>>> Więcej o spektaklu!
Piotr Szumlas & Jacob Zaborski. Zwycięzcy Must Be The Music w Olsztynie!

Zwycięzcy 5. edycji popularnego muzycznego show Must Be The Music – Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - zaprezentują w Olsztynie materiał z wydanej właśnie, debiutanckiej płyty pt. „Peter and Jacob”. Koncert odbędzie się w sobotę w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena w Olsztynie.


>>> Więcej o koncercie!

Wyprawa na Ciemną Stronę Księżyca

Fani zespołu Pink Floyd mają kolejną okazję do spotkania na żywo z muzyką tej grupy. W Olsztyńskim Planetarium odbędą się aż cztery spektakle, w czasie których zespół Spare Bricks wykona całą płytę „The Dark Side Of The Moon”, najpopularniejszy album Pink Floyd. Wyprawy na Ciemną Stronę Księżyca odbędą się 21 i 22 marca, każdego dnia dwukrotnie – o godzinie 18.00 i 20.30.
>>> Więcej o koncercie!

NIEDZIELA

Tomek Makowiecki w klubie OIOM

O ile większość zna jego twarz, o tyle niewielu wie o jego muzycznych fascynacjach. Tomek Makowiecki, mający za sobą etap kojarzenia swojej osoby z talent show oraz występów w zespole w ramach grupy Makowiecki Band, rozpoczął zupełnie nowy etap muzycznej kariery. Ten etap nosi tytuł "Moizm". W niedzielę Tomek Makowiecki wystąpi w Olsztynie.

>>> Więcej o koncercie!


Besides- zwycięzcy MBTM w Olsztynie!

Besides - zwycięzcy 8. edycji Must Be The Music, ale przede wszystkim prawdziwi muzyczni pasjonaci wystąpią 22 marca 2015 roku w olsztyńskim AnderGrancie.

>>> Więcej o koncercie!

Więcej informacji na >>> orientacja.pl.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Nurek #1695080 | 88.156.*.* 21 mar 2015 06:54

    Skorpenowcy dzisiaj płyniemy!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Tom Dee #1695010 | 88.156.*.* 20 mar 2015 23:07

    Do tej palety wspaniałych propozycji śmiem dorzucić jedną, niewątpliwie przeoczoną tylko przez nieuwagę redakcji.To akcja pt. Spaceruj, pomagaj, wygrywaj zaplanowana przez nasze Schronisko dla zwierząt na jutrzejsze dopołudniowe godziny. Ten tzw "event" trochę się różni od innych Waszych propozycji - wymaga trochę więcej empatii i może pomóc bezdomnym zwierzakom, w przeciwieństwie do jakichś hałaśliwych, biletowanych koncertów.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz