Damian SyjonFam w ostródzkim amfiteatrze

2015-04-14 13:49:50 (ost. akt: 2015-04-14 13:54:31)
Muzyka Ostróda, Amfiteatr, ul. Mickiewicza 17 a 18 kwietnia 2015
Damian SyjonFam w ostródzkim amfiteatrze

Autor zdjęcia: mat. organizatora

18 kwietnia w sali kameralnej amfiteatru w Ostródzie w ramach Ostróda Reggae Festiwal Reggaeland Płock PROMO TOUR 2015 wystąpi DAMIAN SYJONFAM, jeden z najciekawszych polskich głosów reggae.

Dwa czołowe polskie festiwale reggae – Reggaeland w Płocku (10-11 lipca) oraz Ostróda Reggae Festival (6-9 sierpnia) łączą siły w ramach wspólnego promo tour. Skorzystają na tym fani mający w planach wizytę na obu imprezach. Na wybranych kwietniowych koncertach występujących zarówno w Płocku, jak i w Ostródzie Bednarka i Damiana SyjonFama będzie można nabyć karnet kolekcjonerski na oba festiwale.

Damian SyjonFam zwrócił na siebie uwagę już jako wokalista nieistniejących Comeyah, ale dopiero jego ubiegłoroczny solowy album „Wracam do Domu” stał się wielkim wydarzeniem na polskiej scenie. Płyta została przez wielu okrzyknięta najciekawszym polskim wydawnictwem reggae w 2014 roku i spowodowała falę zainteresowania tym oryginalnym wokalistą, kompozytorem i tekściarzem.


DAMIAN SYJONFAM
18|04|2015 OSTRÓDA SALA KAMERALNA AMFITEATRU ul. Mickiewicza 17a
START: 20.00 BILETY: 15zł [przedsprzedaż] Amfiteatr 20zł [w dniu koncertu]

support:
Lonely Tree Soundsystem - zrodził się z miłości do muzyki reggae i miłości natury. Szuka w swej filozofii uzasadnienia dla świata i życia istoty. Trzon soundsystemu stanowi nawijacz Gorzki aka Binx oraz odpowiedzialny za dźwięk na głośnikach Pajdei. Kierowani głosem serca i głosem rozumu, pchani życiową siłą chcą pokazać, że można na chwilę zatrzymać się w tym pędzie i cieszyć chwilą. Jamajskie źródło, słowiański przekaz!Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB