Progresywno-rockowy koncert w Carpenter Inn

2015-05-06 15:08:02 (ost. akt: 2015-05-06 15:10:32)
Muzyka Olsztyn, Carpenter Inn, Stare Miasto 3 9 maja 2015
Progresywno-rockowy koncert w Carpenter Inn

Autor zdjęcia: Beata Wiśniowska

W sobotę, 9 maja zapraszamy do pubu Carpenter Inn na koncert trzech progresywnych zespołów - Defying, Abstrakt oraz Beyond the Event Horizon. Start godz. 19.

Zapraszamy na wieczór pełen progresywno-rockowych i postmetalowych wrażeń! 9 maja w pubie Carpenter Inn w Olsztynie zagra rodzima grupa Defying w towarzystwie dwóch składów z Poznania - Abstrakt oraz Beyond the Event Horizon.

Start imprezy o godzinie 19:00 w pubie Carpenter Inn, ul. Stare Miasto 3 w Olsztynie. Wstęp jedyne 10 zł.

Abstrakt - http://abstraktband.com/
poznańska grupa grająca szeroko rozumiany rock progresywny. Łączą hipnotyzujące melodie i ostre brzmienie z impulsywnymi kompozycjami. Ważnym elementem są wizualizacje dopełniające treść i znaczenie utworów. W grudniu 2014 Abstrakt wydał debiutancki krążek długogrający Limbosis.

BEYOND THE EVENT HORIZON - http://www.bteh.net/
to poznański zespół, którego muzyka to instrumental- rock nie do końca trzymający się przetartych schematów, co daje im własną tożsamość muzyczną. Wydali w marcu 2014 roku debiutancką płytę Event Horizon.

Defying - http://defying.pl/
to zespół pochodzący z Olsztyna. Twórczość zespołu oscyluje wokół post i progmetalu. Muzycy nie boją się eksperymentowania i często sięgają po niekonwencjonalne środki brzmieniowe, wśród których można usłyszeć szerokie spektrum efektów gitarowych, sample, gitarę akustyczną czy wiolonczelowe smyczki.Ich debiutancka płyta "Nexus Artificial" ukazała się w marcu 2014 roku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB