Recital Hanny Śleszyńskiej i koncert szwedzkiej grupy

2015-07-16 10:00:00 (ost. akt: 2015-07-16 15:10:45)
Recital Hanny Śleszyńskiej i koncert szwedzkiej grupy

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem, swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych, jak i musicalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno-kabaretowe. Hanna Śleszyńska wystąpi w sobotę (18.07) w olsztyńskim amfiteatrze podczas XV Olsztyńskiej Trzydniówki Teatralnej. W niedzielę gościem festiwalu będzie szwedzka formacja The Stephen Rappaport Band.

XV Olsztyńska Trzydniówka Teatralna >> Recital Hanny Śleszyńskiej (18.07, godz. 20.30, Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie)

Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno-kabaretowe. Hanna Śleszyńska zagrała w wielu filmach fabularnych, aktualnie pracuje na planie nowego serialu TVP – "Blondynka". Wraz z Piotrem Gąsowskim i Robertem Rozmusem od 15 lat tworzy formację kabaretowo-estradową Tercet czyli Kwartet, której koncert to swoista podróż muzyczna przez przeboje lat 70., 80., i 90., z dużym ładunkiem humoru i dowcipu. Aktorka występuje też z solowym recitalem obejmującym piosenki musicalowe, covery przebojów polskich i światowych.

XV Olsztyńska Trzydniówka Teatralna >> Koncert The Stephen Rappaport Band (19.07, godz. 21.00, Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie)

Band tworzą: Stephen Rappaport, Johan Carlberg, Niklas Gabrielsson i Joachim Backman. Ich występy są unikatowe, gdyż są połączeniem teatru, tańca i różnych stylów muzycznych. Johan, Niklas i Joachim to wysoko kwalifikowani, dobrze znani szwedzcy muzycy, dający publiczności swoje serce, duszę i świetne umiejętności na scenie. Stephen Rappaport jest chwalonym przez krytyków aktorem, reżyserem, wokalistą, twórcą tekstów piosenek, solowym twórcą teatralnym i dramatopisarzem.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB