Zrób zdjęcie naszym pociągom

2015-08-06 13:28:09 (ost. akt: 2015-08-06 13:37:56)
Zrób zdjęcie naszym pociągom

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Warmińsko-Mazurski Oddział Przewozów Regionalnych w Olsztynie organizuje konkurs fotograficzny "Kolej we współczesnym pejzażu Warmii i Mazur". Zapraszamy do udziału!

W tym roku przypadają dwie ważne rocznice związane z koleją: 19 lutego świętowaliśmy 70-lecie przyjazdu pierwszych polskich kolejarzy do Olsztyna, a 14 czerwca minęła 170. rocznica przejazdu pierwszego pociągu odcinkiem kolei warszawsko-wiedeńskiej z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego, co uznaje się za początek kolei w Polsce.

Z tej okazji Warmińsko-Mazurski Oddział Przewozów Regionalnych w Olsztynie organizuje konkurs fotograficzny "Kolej we współczesnym pejzażu Warmii i Mazur". To propozycja dla miłośników fotografii, naszego regionu lub kolei albo wszystkiego razem. Tematem zdjęć ma być szeroko rozumiana kolej na tle pejzażu Warmii i Mazur. Musi ono zawierać pełny przekaz, informację, najlepiej znacznie wykraczającą poza stereotypowy obraz regionu jako jednego z najpiękniejszych w Polsce, cudu natury czy Krainy Tysiąca Jezior.

Prace należy dostarczyć do 23 października 2015 roku. Szczegóły i regulamin na stronie >>> www.przewozyregionalne.pl - w regionach: warmińsko-mazurskie, w zakładce ,,Aktualności”.

red.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. johndoe #1789778 | 88.156.*.* 6 sie 2015 20:57

    Lepiej nie wygrać nagrody głównej bo trzeba będzie jeszcze zapłacić 180zł.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz