Koncert Kulisz Trio przeniesiony

2015-09-09 10:29:59 (ost. akt: 2015-09-09 09:48:43)
Muzyka Galeria Sowa, Olsztyn 23 września 2015
Koncert Kulisz Trio przeniesiony

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Na 23 września (środa) przeniesiony został występ zespołu Kulisz Trio, który wystąpi w Galerii Sowa. Start o godzinie 20:00.

Zespół stworzony przez Adama Kulisza , który jest obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 25 lat.

Trio zagrało na wielu festiwalach. m.in. dwukrotnie na Festiwalu im. Ryszarda Riedla Ku Przestrodze, Rawa Blues, Jesień z Bluesem. Przede wszystkim jednak Kulisz Trio to setki zagranych koncertów klubowych i plenerowych.

Muzyka zespołu z płyt "Bluesletter" oraz wydanej w 2013 roku koncertowej "Historie bluesem pisane" gościła na antenie polskiego radia (program III) w audycjach Wojciecha Manna, Jana Chojnackiego, Piotra Barona oraz wielu innych stacjach radiowych w audycjach autorskich m.in. w kultowych "Okolicach Bluesa" Andrzeja Jerzyka.

W roku 2011 Michała Giercuszkiewicza (perkusja) zastąpił Adrian Fuchs. Od 2014 roku na stanowisku kontrabasisty Piotr Rożankowski, który zastąpił Mariusza Maksymowicza. Od stycznia 2015 za perkusji zasiada Aleksander Juraszczyk.


Dynamika, profesjonalizm na najwyższym poziomie to najczęściej padające określenia pod adresem tej formacji. Charakterystyczny, głęboki, hookerowski głos lidera grupy Adama Kulisza, notabene pięciokrotnego zwycięzcy plebiscytu pisma "Twój Blues" w kategorii "wokalista roku", połączony z energetyzująca gitarą przewodnią. Autorski program, śpiewany po polsku i po śląsku. Wysoki poziom muzyków sekcji rytmicznej.
Wszystko to w połączeniu zapewnia niezapomniana ucztę muzyczna.

Bilety 20zł (w przedsprzedaży) i 25zł (w dniu koncertu)
Do nabycia Galeria Sowa i RockFan
Rezerwacje 895353194
Zapraszamy
Galeria Sowa
ulica Zamkowa 2, 10-074 Olsztyn

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB