Wyjątkowy koncert XXANAXX w Olsztynie

2015-11-16 16:43:14 (ost. akt: 2015-11-20 10:19:44)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 29 listopada 2015
Wyjątkowy koncert XXANAXX w Olsztynie

Autor zdjęcia: Materiały prasowe/Andegrant

Już 29 listopada 2015 zapraszamy do AnderGrantu, w którym gościć będziemy artystów wyjątkowych. Mowa oczywiście o zespole XXANAXX! Podczas jesiennej serii koncertów Klaudii i Michałowi towarzyszyć będzie Gniewomir Tomczyk na perkusji. W roli supportu wystąpi nowa twarz polskiej elektroniki – MIN t!

XXANAXX to w dużym skrócie duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich scieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę. Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear" ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory "Broken Hope" czy "Got U Under”. Obecnie zespół od ponad roku owocnie koncertuje w kraju i zagranicą. Wystąpił na największych polskich festiwalach (Open'er, Audioriver, Selector) i kilku europejskich showcase'ach jak The Great Escape, Waves czy Reeperbahn. Na początek 2016 roku planowany jest drugi album w dyskografii zespołu.


Koncert XXANAXX w Olsztynie
29 listopada (niedziela), godz. 20

Bilety: przedsprzedaż 30 zł/ w dniu koncertu 35 zł
Przedsprzedaż: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA), SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2) oraz www.andergrant.com/bilety

Mat. prasowe organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB