Koncert nomakeup i Ukryta Strona Miasta

2015-11-19 17:38:29 (ost. akt: 2015-11-19 17:32:32)
Muzyka 24 listopada 2015
Koncert nomakeup i Ukryta Strona Miasta

Podczas wtorkowego koncertu wystąpi m.in. zespół nomekeup.

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Nowy AnderGrant zaprasza 24 listopada 2015 roku o godzinie 21.00 na koncert zespołów: nomakeup i Ukryta Strona Miasta, który odbędzie się w ramach akcji Leszek Live! Wstęp na koncert darmowy.

Leszek Live! to cykl koncertów organizowany przez markę Lech i wspierany m.in. przez Rockmetalshop jest skierowany do zespołów z całego kraju, które chcą pokazać swoją siłę rażenia na koncertach klubowych oraz stanąć przed szansą zgarnięcia cennych nagród podczas koncertu finałowego 4 grudnia w łódzkiej Scenografii.

Wystąpią: nomakeup (rock, rock progresywny) i Ukryta Strona Miasta (mieszanka punk/rock/ska/reggae).

Ukryta Strona Miasta swój pierwszy koncert zagrała 13. stycznia 2013 roku w Kętrzynie podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Na koncie zespołu jest wiele ciekawych koncertów w doborowym towarzystwie. Zespół występował rownież na festiwalach i przeglądach w których zajmował rownież czołowe miejsca takie jak
II drugie miejsce na Stare Juchy Soundsystem 2013,III na kętrzyńskich Konfrontacjach 2013, oraz III miejsce na "Rock of Barcja-2014" w Bartoszycach.
W drugiej połowie 2014 roku zespół nagrał teledysk do utworu "Reszel Moim Miastem" którego premiera odbyła się podczas uroczystego otwarcia amfiteatru w Reszlu.
W lipcu tego roku miała miejsce premiera pierwszej EP "Na ten czas", która jest dostępna do pobrania na Bandcampie, jak również można kupić jej fizyczny egzemplarz bezpośrednio u zespołu.


Koncert nomakeup i Ukryta Strona Miasta
24 listopada (wtorek), godz. 21

Źródło: Mat. prasowe organizatora


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB