L'Art de la Cuisine Martell 2016 w Hotelu Zamek Ryn

2016-03-01 13:57:59 (ost. akt: 2016-03-01 15:33:31) Artykuł sponsorowany
Inne 5 marca 2016
L'Art de la Cuisine Martell 2016 w Hotelu Zamek Ryn

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie jakim jest L'Art de la cuisine Martell 2016 – jeden z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych w Polsce.

Po raz czternasty firma Wyborowa Pernod-Ricard wraz z marką Martell oraz Grupą Anders organizuje Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej, który odbędzie się 5 marca w Hotelu ZAMEK RYN****.

XIV-wieczny Zamek krzyżacki Ryn usytuowany w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich to miejsce urokliwe i pełne legendarnego ducha, także kulinarnego. Dawna siedziba Komtura, w której rycerze zakonni jadali zwierzynę i ryby z okolicznych jezior i lasów, dziś również słynie z rozmaitości smaków, jakie oferuje bogactwo naturalne Warmii i Mazur. Dlatego też jest idealnym miejscem na przeprowadzenie zmagań kulinarnych 16 drużyn reprezentujących najlepsze restauracje w Polsce i przyznanie pucharu Martell najzdolniejszym kucharzom młodego pokolenia.

Wielkim zaszczytem i honorem będzie zatem podjęcie gości w murach tego okazałego miejsca, swego czasu również rezydencji myśliwskiej książąt pruskich.

Zapraszamy w podróż po najlepszych smakach i aromatach, które skupią się w jednym miejscu i czasie za sprawą młodych adeptów sztuki kulinarnej.

L'Art de la cuisine Martell 2016
Kiedy: 5 marca 2016
Gdzie: Zamek Ryn, Pl. Wolności 2

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB