Divided Desires nagrał płytę!

2016-03-24 17:48:08 (ost. akt: 2016-03-24 17:52:11)
Divided Desires nagrał płytę!

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Światło dzienne ujrzał debiutancki utwór „Recless” zespołu Divided Desires, który na scenie istnieje od roku. W październiku wygrał Przegląd Muzyczny „Gazety Olsztyńskiej” i w nagrodę mógł nagrać singiel w studiu Radia UWM.

Divided Desires to młody zespół, nawet bardzo młody. Nie tylko dlatego, że w większości tworzą go licealiści, ale przede wszystkim z powodu stażu. Grupa w składzie Julia Warnel (wokal), Kuba Sienkiewicz (gitara), Artur Pyśk (bas) i Kuba Kosikowski (perkusja) wykształciła się w Pałacu Młodzieży na krótko przed naszym Przeglądem Muzycznym i to właśnie na nim zagrała swój pierwszy koncert, nieco przy okazji zdobywając uznanie jury i zajmując ex aequo z jazzującymi oleckimi Legarytmami pierwsze miejsce.

Dziś dzięki wsparciu UWM i Radia UWM FM zespół ma na koncie także pierwszy profesjonalnie zarejestrowany utwór, który ujrzał światło dzienne w niedzielę. „Jesteśmy z niego dumni i mamy nadzieję, że spodoba Wam się tak bardzo, jak nam” — piszą młodzi muzycy na swoim fanpage'u.łw

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB