Uliczny Stosunek Tour w Andergrancie

2016-04-06 08:49:52 (ost. akt: 2016-04-06 09:22:58)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 10 kwietnia 2016
Uliczny Stosunek Tour w Andergrancie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Już w niedzielę, 10 kwietnia w klubie Nowy Andergrant odbędzie się koncert dwóch znanych zespołów hiphopowych. Na olsztyńskiej scenie pojawią się Małe Miasta i Abel. Start koncertu o godzinie 20.

Abel to raper pochodzący ze Słubic. Najbardziej znany jest z oryginalnego zespołu Smagalaz, który swą innowacyjnością wyprzedzał inne grupy. Muzyk wydał z bandem dwie płyty, w 2006 i 2010 r. Po tym czasie zdecydował się na karierę solową. Jego album "Ostatni sarmata" wydany przez wytwórnię Wielkie Joł, to osobisty materiał czerpiący z trapu i muzyki ludowej. Na scenie towarzyszy mu Brat Jordah - producent płyty i współtwórca duetu Małe Miasta. Obecnie raper pracuje nad drugą płytą "Hannibal", która ma wyjść jeszcze w tym roku.

Małe Miasta powracają z nowym albumem! Mimo, że od debiutu nie minął rok, to już w październiku ukazał się najnowszy krążek "Koń". Materiał został dobrze przyjęty na najważniejszych festiwalach, takich jak: Open’er, Tauron Nowa Muzyka czy Hip-Hop Kemp. Nawet Amerykanie ze stacji KEXP docenili polskich muzyków, zapraszając ich na słynne sesje nagraniowe. Na "Koniu" pojawili się liczni goście: Taco Hemingway, Paluch, donGURALesko jako GURAL-NA-BANI, Ras z duetu Rasmentalism czy Wojtek Mazolewski.

Abel i Małe Miasta w Olsztynie
Gdzie: klub Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32
Kiedy: 10 kwietnia, godz. 20.
Bilety: 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu konceru
Dostępne: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul.Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA), RootStore (ul.Kollątaja 2) i www.andergrant.comKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB