Figury ze stali na targach budowlanych

2016-04-07 09:33:51 (ost. akt: 2016-04-07 09:37:19)
Wystawy Arena Expo Mazury, Ostróda 9 kwietnia 2016 - 10 kwietnia 2016
Figury ze stali na targach budowlanych

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Już w weekend 9-10 kwietnia podczas targów „Twój Dom, Twój Ogród” w arenie Expo Mazury w Ostródzie będzie można podziwiać gigantyczne stalowe figury. To pierwsza taka wystawa w naszym regionie.

Terminator, Hulk czy Bumblebee – modele tych kultowych postaci ze świata popkultury będzie można zobaczyć w Ostródzie i to w rozmiarze XXL. Wystawa pod nazwą „Gallery of Steel” to nie lada gratka zarówno dla miłośników filmu, sztuki, jak i recyklingu. Wszystkie figury wykonane są ręcznie, często składają się z setek elementów, którymi są przeważnie części samochodów i motocykli. Stalowe modele często pojawiały się w programach telewizyjnych, wielokrotnie wzbogacały program różnych pokazów czy imprez.

Wystawa stalowych figur to jedna z atrakcji targów „Twój Dom, Twój Ogród”. Dla zwiedzających to świetna okazja do zapoznania się z ofertą firm związanych z branżą budowlaną i ogrodniczą i zakupienia potrzebnych produktów czy usług. Natomiast dla przedsiębiorców to dobre miejsce do nawiązania kontaktów biznesowych i pozyskania nowych kontrahentów. W programie targów poza „Gallery of Steel” znajdziemy także ciekawe pokazy, warsztaty czy konkursy dla gości.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. GSF #2204076 | 83.24.*.* 18 mar 2017 12:10

    GALLERY OF STEEL FIGURES – PRESENTS: The Gallery of Steel Figures will find many sculptures of steel in the world https://www.facebook.com/GALERIAFI GURSTALOWYCH/?fref=ts https://www.youtu be.com/channel/UC350Shv6PpIkwfBlPZSqmbQ http://www.galleryofsteelfigures.com http://www.museumofsteelfigures.com http://www.muzeumfigurstalowych.pl http://www.galleryofsteelfigures.org ht tp://www.galeriafigurstalowych.org INFO: +48 500 500 100

    ! - + odpowiedz na ten komentarz