Poznaj Radio UWM FM od środka. Wybierz się na noc radiowców

2016-04-13 08:28:39 (ost. akt: 2016-04-16 20:40:07)
Muzyka Olsztyn, Kortowo 16 kwietnia 2016
Poznaj Radio UWM FM od środka. Wybierz się na noc radiowców

Autor zdjęcia: UWM FM

23 czerwca minie 15 lat od momentu pierwszej emisji programu Radia UWM FM na częstotliwości 95,9 fm! Przez cały rok Radio UWM FM będzie organizować wydarzenia przypominające historię rozgłośni studenckiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Na antenie odbędą się spotkania z dziennikarzami, którzy debiutowali właśnie w redakcji radia, a dziś świetnie radzą sobie w większych mediach.


W sobotę 16 kwietnia UWM FM zaprosi słuchaczy, mieszkańców Olsztyna i radiowców związanych z Radiem UWM FM na Noc Radiowców, podczas której każdy będzie mógł poczuć magię radia. Sprawdzić, jak pracujemy, spróbować swoich sił przed mikrofonem. Na antenie pojawią się dawni prezenterzy, w studiu muzycznym zagrają olsztyńskie zespoły. Wszystko od 18 do północy. A w planach mamy jeszcze urodzinowy koncert oraz spotkanie w czerwcu, informuje Piotr Szauer redaktor naczelny radia UWM FM.

W sobotę od godziny 18 do 24 radiowcy pokażą zainteresowanym każdy radiowy kąt. Słuchacze będą mogli sami spróbować swoich sił przed mikrofonem a także spotkać się z dziennikarzami dziś i przed laty współpracującymi z redakcją. W studiu muzycznym "otwarte próby" zagrają olsztyńskie zespoły: We All Eat Clouds, PostNatura oraz nowy projekt Kasi Staszko, Romana Bałtuszki i Adama Szostka - muzyków grupy The LOLLIPOPS. Zagrają i zaśpiewają też radiowcy!

Ramówka Nocy Radiowców:

15:00-18:00 UWM FM PO POŁUDNIU - specjalne wydanie audycji poprowadzą: Magdalena Miszewska i Kasia Staszko. A w studiu pojawią się byli prezenterzy i dziennikarze Radia UWM FM oraz nasi goście specjalni. Telefonicznie połączymy się z tymi, którym nie uda się dotrzeć do Kortowa. Będziemy wspominać historię rozgłośni od 2001 roku.
18:00 RADIOAKTYWNI - Dominik "Domino" Chowaniec
19:00 GRAMY TWOJE - Patrycja Kaczan, goście i słuchacze! Dzwonimy, dedykujemy piosenki, pozdrawiamy!
20:00 ROCKOWA PIEKARNIA - Piotr Bułakowski
21:00 GODZINY KAZIMIERZOWSKIE - Kazimierz Walkwasa i Kama Choińska
22:00 UWIERZ W MUZYKĘ - Łukasz Staniszewski, Piotr Szauer i goście
23:00 POŚPIESZNY DO PÓŁNOCY - Włodziemierz Chołostiakow

Co godzinę na antenie również specjalne serwisy informacyjne.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB