Cygne akustycznie w Hangloose Caffe

2016-04-27 11:37:34 (ost. akt: 2016-05-12 11:39:46)
Muzyka Hangloose Caffe (CRS Ukiel / Plaża Miejska w Olsztynie) 13 maja 2016
Cygne akustycznie w Hangloose Caffe

Autor zdjęcia: Mat. prasowe organizatora/Ari Beausoleil

W piątek 13 maja w Hangloose Caffe (CRS Ukiel / Plaża Miejska w Olsztynie), o godzinie 19:00 wystąpi amerykańska songwriterka Laura Meyer, występująca pod pseudonimem Cygne. Wstęp wolny!

Urodzona w Nowym Yorku Cygne od dziewięciu lat podróżuje po Stanach Zjednoczonych i Europie. Jej miejscem na ziemi jest obecnie Santa Cruz w słonecznej Kalifornii, ale sama o sobie mówi, że z wyboru bywa bezdomna i większą część życia spędza w trasie. W trakcie 10-letniej kariery muzycznej, Laura zagrała ponad 800 koncertów w USA i Europe!!

Jej utwory to połączenie energetycznego bluesa i łagodnego, akustycznego brzemienia gitary. Laura sama pisze muzykę i słowa, co sprawia, że jej twórczość jest niezwykle osobista.

Teksty piosenek Laury Meyer pełne są mądrości i refleksji osoby, która wybrała alternatywny sposób na życie. Wychodząc ze swojej strefy komfortu, postanowiła ruszyć w świat, by po nieudanym związku, odbudować wiarę w ludzi, dobro, lepszy świat. Jak mówi, podróże nauczyły ją ufać nieznajomym, bo wiara w drugiego człowieka buduje. Utworem „Scars” zwraca uwagę, że wszyscy mamy blizny, że każdy zawód miłosny pozostawia ślad. Ale trzeba się z nimi pogodzić i nie bać się ruszyć dalej.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB